Olen kotona lorviva tuukka

Anonyymi

Olen kohta kolmikymppinen mies ja asun vielä kotona. Työt ei natsaa meikäläiselle. Äippä pesee pyykit ja tekee safkat. Pelaan kavereitten kanssa pleikkaa ja nintendoo, siinä se aika kuluu. Tyttökavereit ei oikein ole, ei ne oo olleet kiinnostuneit eikä meitsiikään jaksa enää innostaa. Vasen käsi käy ja sitä rataa mitäs siihen muuta tarvii kuin serlaa. Pari kertaa piti töihin yrittää kun mutsi rages mutta ne loppu melko lyhyeen. Ei jaksa aamulla herää ja ne ei siellä tykänny kun tulin myöhäs, ei kai sitä jaksa kun pelit menee aamukolmeen. Eläs tuo mutsi vielä pitkään ja jaksais töitä painaa, mikäs tässä tuukkaillessa ;) Ei passaa sille sanoo, pitää vaan muka hakee opiskeleen ja töihin, ei muka vaan tärppää lol :):)

4

905

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Rupee homoks. Tuhkaluukkusi soittaa rakkauden serenadia.

    • Anonyymi

      Sullahan on kaikki hyvin.Mutta mitä sitten kun äippä kuolee? Miten pärjäät elämä?

    • Sulla on tosi hyvin. En mäkään tee töitä kun sillon tällön. Mutta sulla on kavereita mutta mulla ei oo ees niitä. Enkä mä äitin luona viittiny asuu vaan muurin soluun.

    • Anonyymi

      Ihan itse valitset elämän muotosi missä asut mitä teet.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      60
      4556
    2. Katu täyttyy...

      Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
      Ikävä
      35
      2089
    3. Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.

      Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj
      Maailman menoa
      162
      1492
    4. Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."

      No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      48
      1472
    5. Kuvaa yhdellä sanalla meidän välejä tällä hetkellä

      Vastaa kuin vastaisit Hänelle.
      Ikävä
      165
      1468
    6. Sari Multala teki "riikkapurrat"

      Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.
      Maailman menoa
      258
      1257
    7. Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"

      Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm
      Maailman menoa
      196
      1174
    8. Miten suhtautuisit

      jos saisit tietää, että kaivatullasi on kokkeliriippuvuus?
      Ikävä
      203
      1112
    9. Sinut mies vain haluan

      Olet kohtaloni. Kaikessa riipaisevassa rakkaudessa, sinä se olet. ❤️
      Ikävä
      80
      1037
    10. Mitähän sä näit siinä akassa?

      Älä nyt vain sen kanssa ala mitään.
      Ikävä
      63
      1011
    Aihe