...taistelussa Kiinaa vastaan ! Näin siis tilanteessa, vaikka taistelu Venäjääkin vastaan on kesken ja näyttää siltä, ettei sekään tuota tulosta.
Oletko halukas uhrautumaan, impperialistin puolesta ?
Oletko halukas uhrautumaan, impperialistin puolesta ?
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kapitalismiin kuuluu VAPAA kilpailu, eikö totta. Turha valittaa, vaikka olisikin impperialisti ja kova halu hallita muita !
https://keskustelu.suomi24.fi/t/16244340/huawei-muka-pahis-cia-ja-nsa-vakoilevat-usan-laskuun-!
Nk "kolmas maailma" eli venäjä, kiina, intia ja pannaan mukaan vielä irankin toimivat tiiviissä yhteistyössä eikä impperialistin metkut enää tehoa. se on siis mennyttä aikaa mutta täälä vielä kyykkivät, lähettivät impperialistin vaatimuksesta sähköpotkin niille luettavaksi.
Ja itseppähän impperialsti kehitti, VAKOILU-laitteen, jota voivat nyt käyttää aivan vapaasti kaikki muutkin:
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15445300/alykannykka-on-vakoilulaite-taskussasi
Britania huuhtoutuu mereen!
https://www.youtube.com/watch?v=lW3dSWkhog0
Niin tuokon rantakaistale olisi pelastunut mikäli puustoa ei olisi hakattu pois jo vuosi sadat sitten!