Joku kiihkofemakko kirjoittelee aggressiivisesti ja sitten poistelee saamiaan kommentteja. En ymmärrä, miten joku keskustelija pystyy nopeasti poistamaan haluamansa komentin?
Minä olen monesti yrittänyt poistaa täysin asiattomia ja mauttomia avauksia ja kommentteja, mutta hyvin vaikeaa se on ollut.
Mutta tuo femakkokeskustelija poistaa hetkessä asialisia kommentteja. Syyhän on se, että foorumin moderointi on femakkojen käsissä.
Voi jopa olla niin, että tuo militantti femakkokesskustelija on itsekin moderaattori!
Palstaa sensuroi joku kiihkofemakko!
7
126
Vastaukset 7
- Anonyymi
Foorumilla on käytössä tekoälymoderointi joka poistaa automaattisesti viestejä erilaisten syiden vuoksi. Feminismi- palstan ainoa feministi, eli minä, ei ole poistanut yhtäkään kommenttia täältä. Katsos kun niitä eivät rivikeskustelijat pysty poistamaan. Rivikeskustelija voi ainoastaan pistää pyynnön poistosta menemään. Olen tällaisia pyyntöjä tehnyt parilla muulla palstalla yhteensä n. kolme kertaa eikä ylläpito ole poistanut ainuttakaan asiattomuutta sitä keinoa käyttäen.
Joten antifemakko voi olla rauhassa ja hakeutua hoitoon. Paranoialle on ihan käypää hoitoa saatavilla.- Anonyymi
Tulihan se sensorifemakko tunnustamaan!
Ja turha puhua mistään tekoälymoderoinnista, koska kommenteissani ei ollut mitään sensuroitavaa. Paljon pahempia kommentteja jää pysyvästi palstoille.
Kyllä vaan saa poistatettua hyvinkin nopeasti tekstejä, JOS ne poistot ovat linjassa foorumin moderoinnin linjan kanssa. Mikä on "sattumalta" ihan sama linja kuin valta- eli valhemediallamme.
Olen sen verran vanha ja vakituinen tämän foorumin keskustelija, että tiedän missä täällä mennään.
- Anonyymi
Feminatsismi ei kestä aatteensa arvostelua.
- Anonyymi
Tavallaan asiallisten kommenttien deletoiminen on myös "komplimentti". Silloin selvästikin osuu ja uppoaa. Argumentaatio on vahvaa, kun vastapuolella ei ole kykyä vastata kuin sensuroimalla. Nähty tällä palstalla ennenkin mm. kielikeskustelun osalta.
- Anonyymi
Niin. Tästä muuten sensuroitiin juuri minun, eli ison pahan femakon omakin pitkä kommentti.Sekin on varmaan feministien syytä.
Itketään yhdessä. Anonyymi kirjoitti:
Niin. Tästä muuten sensuroitiin juuri minun, eli ison pahan femakon omakin pitkä kommentti.Sekin on varmaan feministien syytä.
Itketään yhdessä.Ehkä silakat tulee ja itkee teidät kaikki kumoon :-)
- Anonyymi
Femen kirjoitti:
Ehkä silakat tulee ja itkee teidät kaikki kumoon :-)
Ei tarvi teititellä. Tässä kirjoittaa vain yksi henkilö.
En ole täällä edustamassa mitään ryhmää, enkä puolustamassa feministejä.
Puolustan feminismiä.
Ymmärrätkö eron?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html6171633Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän44877Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl487753Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll14743- 45662
- 41614
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30566- 32533
Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37510Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE161498