Palstaa sensuroi joku kiihkofemakko!

Anonyymi

Joku kiihkofemakko kirjoittelee aggressiivisesti ja sitten poistelee saamiaan kommentteja. En ymmärrä, miten joku keskustelija pystyy nopeasti poistamaan haluamansa komentin?

Minä olen monesti yrittänyt poistaa täysin asiattomia ja mauttomia avauksia ja kommentteja, mutta hyvin vaikeaa se on ollut.

Mutta tuo femakkokeskustelija poistaa hetkessä asialisia kommentteja. Syyhän on se, että foorumin moderointi on femakkojen käsissä.

Voi jopa olla niin, että tuo militantti femakkokesskustelija on itsekin moderaattori!

7

78

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Foorumilla on käytössä tekoälymoderointi joka poistaa automaattisesti viestejä erilaisten syiden vuoksi. Feminismi- palstan ainoa feministi, eli minä, ei ole poistanut yhtäkään kommenttia täältä. Katsos kun niitä eivät rivikeskustelijat pysty poistamaan. Rivikeskustelija voi ainoastaan pistää pyynnön poistosta menemään. Olen tällaisia pyyntöjä tehnyt parilla muulla palstalla yhteensä n. kolme kertaa eikä ylläpito ole poistanut ainuttakaan asiattomuutta sitä keinoa käyttäen.

      Joten antifemakko voi olla rauhassa ja hakeutua hoitoon. Paranoialle on ihan käypää hoitoa saatavilla.

      • Anonyymi

        Tulihan se sensorifemakko tunnustamaan!

        Ja turha puhua mistään tekoälymoderoinnista, koska kommenteissani ei ollut mitään sensuroitavaa. Paljon pahempia kommentteja jää pysyvästi palstoille.

        Kyllä vaan saa poistatettua hyvinkin nopeasti tekstejä, JOS ne poistot ovat linjassa foorumin moderoinnin linjan kanssa. Mikä on "sattumalta" ihan sama linja kuin valta- eli valhemediallamme.

        Olen sen verran vanha ja vakituinen tämän foorumin keskustelija, että tiedän missä täällä mennään.


    • Anonyymi

      Feminatsismi ei kestä aatteensa arvostelua.

    • Anonyymi

      Tavallaan asiallisten kommenttien deletoiminen on myös "komplimentti". Silloin selvästikin osuu ja uppoaa. Argumentaatio on vahvaa, kun vastapuolella ei ole kykyä vastata kuin sensuroimalla. Nähty tällä palstalla ennenkin mm. kielikeskustelun osalta.

      • Anonyymi

        Niin. Tästä muuten sensuroitiin juuri minun, eli ison pahan femakon omakin pitkä kommentti.Sekin on varmaan feministien syytä.

        Itketään yhdessä.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Niin. Tästä muuten sensuroitiin juuri minun, eli ison pahan femakon omakin pitkä kommentti.Sekin on varmaan feministien syytä.

        Itketään yhdessä.

        Ehkä silakat tulee ja itkee teidät kaikki kumoon :-)


      • Anonyymi
        Femen kirjoitti:

        Ehkä silakat tulee ja itkee teidät kaikki kumoon :-)

        Ei tarvi teititellä. Tässä kirjoittaa vain yksi henkilö.

        En ole täällä edustamassa mitään ryhmää, enkä puolustamassa feministejä.

        Puolustan feminismiä.

        Ymmärrätkö eron?


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Alahan tulla paikkaamaan tekojas

      Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.
      Suhteet
      34
      8544
    2. Ei tunnu, että välität yhtään

      Tuntuu, että et edes muista minua koko ihmistä. 😢
      Ikävä
      43
      4703
    3. Ketä tietää

      Missä ammuttiin pyssyllä.
      Kotka
      36
      4664
    4. Onko kenellekään muulle käynyt niin

      Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk
      Ikävä
      190
      3611
    5. Näytitpä taas niin hyvältä!

      Nautit tilanteesta täysin rinnoin. Sinä olet kuin
      Tunteet
      13
      2953
    6. Veikeä Satu

      Tuu jutteleen, kaipaan sua. Oot kuuma nainen.
      Ikävä
      31
      2716
    7. Onko kaipaamallasi

      Naisella silikonit 🤔
      Ikävä
      39
      2696
    8. Oletko nyt

      Onnellinen mies naisesi kanssa?
      Ikävä
      44
      2393
    9. Tietääkö kaivattusi että

      olet häneen ihastunut? 🤠
      Ikävä
      167
      2082
    10. Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?

      Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise
      Vimpeli
      65
      2056
    Aihe