Onko kellään kokemuksia sähköpannasta? Ja millaiselta tuntuu saada sähköä? Millainen sähköpanta olisi hyvä? Olen ajatellut hankkia sellaisen orjalleni jolla voisin käskyttää ilman suullista käskyttämistä. Hän tekee vähän huonosti annetut käskyt. Niin sähköllä voisi antaa vähän potkua tottelevaisuuteen.
Sähköpanta?
7
1199
Vastaukset
- Anonyymi
Ainakin koirilla sähköpannan käyttö on kielletty Suomessa
- Anonyymi
tuo on hyvä pointti. Hyvä domina kokeilee sitä itseensä ennen kuin laittaa orjalle. Olen kokeillu kaikkia mitä teen orjalle. Varmasti tiedän mitä teen. Olen ollut viitisen vuotta sub-girl niin tiedän mitä teen. Ei tarvi tulla kommentoimaan tyhmiä. Vaan asiallisia vastauksia!!!!!!
Just noin se pitää mennä. Omakohtaisen kokemisen kautta. Oman pään ajattelu on melkoisen kehnoa. Kokemusta pitää olla.
- Anonyymi
Noin oikea domina toimii. Mutta ei ole kukaan vissiin kokeilu sähköpantaa?
- Anonyymi
Valtiattareni panee minut pitämään koiran kaulapantaa, mutta sähköpannasta ei ole kokemusta. Lisäksi Valtiatar on pannut pippelini siveysvyöhön.
Tiedän kokemuksesta, että tottelen käskyjä paremmin kun orjan pippelini on siveysvyössä.
Valtiatar piiskaa minua jatkuvasti, niin tottelevaisuuteni orjana pysyy. Joskus taannoin kun niitä sai vielä koirilla köyttä, tuli kokeiltua. Matalalla teholla hyvinkin epämieluisa, mutta siedettävä. Kovemmilla tehoilla alkoi jo tuntua kädessäkin pitäessä muuallakin kuin vaan antureiden kohdalla. Eli jos jostain sellasta saa vielä tilattua, ehdottomasti säädettävä voimakkuus.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persuja tuntuu kiinnostavan vain muiden rahat
En muista kenenkään muun olleen huolissaan yhtä paljon muiden rahoista kuin persujen. Mistähän se kertoo?712561Järkevä ehdotus: reilun 8 miljardin euron veronkorotukset
Nykyinen hallitus on päästänyt valtion tulopuolen rappeutumaan, vaikka varallisuutta on Suomessa enemmän kuin koskaan. U892446Miksei asevelvollisuuden kuluja lasketa Nato-menoihin?
Koskela (vas) kysyy aiheellisesti, että kun kerran palkka-armejaan perustuvat maat laskevat kysesestä toiminnasta aiheut192171Purralla luistaa hihna isolla pyörällä
Näki taas eilisillan tv-tentissä kuinka paniikissa oli kannatusromahduksen takia. Ei saanut kuin tiuskittua yksittäisiä441841Antti Lindtman heikko johtaja - ei valtiomiesainesta lainkaan
kyllä se eilen taas nähtiin. Ei pystynyt Antti vastaamaan edes toimittajan yhteen yksinkertaiseen kysymykseen - juu tai931811Miksi vasemmisto ei vastusta ulkomaisen halpatyövoiman maahantuontia
joka heikentää suomalaisten duunarien työmarkkina-asemaa ja rasittaa Suomen julkista taloutta? Vasemmistolla ideologin1171727Miksi kaikki avioeronneet miehet eivät kunnioita naisia?
Niin. Miksi avioeronneet miehet kohtelevat huonosti naisia, jotka lähestyvät heitä? Tämä on kokemuksen rintaääntä. Tämä2591679Mitä koululla tapahtui?
Onks kellää mitää vinkkilöit miks helikopteria tarvittii vuoksenniskan koulul https://www.is.fi/kotimaa/art-200001193287251097Haluat nainen torjua minut
Yhä uudelleen ja uudelleen. Huomaan sen. Ymmärrän miksi, mutta silti se sattuu. Eihän minulla ole muuta kuin haaveet si101038Persuilla kannatusromahdus - enää 13,5%.
Ylen tuorein puolueiden kannatusmittaus kertoo, että persujen kannatus on enää 13,5 prosenttiyksikköä. Kepu on mennyt he3251030