Pakko tuoda tämä totuus tänne kahdelle aktiivikirjoittelijalle.
Eli ns. Manolle ja The Rivelin uupalle. Millä nimillä te nyt näitä kahta haluattekin nimittää.
Eli te pyritte luomaan käsitystä, että SKE-puolue olisi erityisen kiinnostava ja herättäisi paljonkin keskustelua. Tiedätte sen itsekin, ettei se ole näin. Ketään ei yksinkertaisesti kiinnosta koko SKE-puolue. Tulen pitämään tätä totuutta yllä täällä, jotta totuus valkenisi myös satunnaisille kävijöille.
SKE ei yksinkertaisesti kiinnosta yhtään ketään ja sen näkee jo lukijamäärissä täällä. Eihän näitä kirjoituksia lue juurikaan kukaan, paitsi ”Mano” ja ”The Rivelin uuppa”.
Marco de Wit kiinnosti muutamia anarkisteja aikoinaan, muttei sekään itse SKE:tä saanut ikinä näkyviin. Hän lähinnä vain haukkui sen pienen paikalle tulleen nuorisojoukon, joita se ennakkoon houkutteli paikalle. Silti Marcoakaan ei suuret massat tiedä, eikä heitä edes kiinnosta Marcon edesottamukset.
Suomen Kansa Ensin puolueen palstalla kirjoittaa vain kaksi henkilöä, nimettäköön ne taas manoksi ja the rivelin uupaksi. Muita täällä käy aniharvoin.
Tällainen tiedote siis.
Totuus: SKE-puolue ei kiinnosta ketään!
9
84
Vastaukset
- Anonyymi
Korjataan. Mano kirjoittaa myös nimellä The Rivelin uuppa.
- Anonyymi
Kirjoitusasusta näkee, ettei näin ole. Minulla jos kellä on harjaantunut silmä näkemään. Erotan varsin hyvin se, että täällä kirjoittelee pääosin vain kaksi tyyppiä ja ne ovat toisistaan erillisiä. Ei siis yhden ihmisen molemmat puolet, vaan kaksi erillistä henkilöä. Täytyisi olla aika hemputin taitava, että osaisi niin uskottavalla tavalla kirjoittaa eri tavoin, joten en kuuna päivänä usko, että kaikki olisi yhden ja saman kirjoittamia.
Täällä kirjoittelee vain kaksi henkilöä pääpainotteisesti! The Rivelin uuppa ehkä kaikista aktiivisimmin! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kirjoitusasusta näkee, ettei näin ole. Minulla jos kellä on harjaantunut silmä näkemään. Erotan varsin hyvin se, että täällä kirjoittelee pääosin vain kaksi tyyppiä ja ne ovat toisistaan erillisiä. Ei siis yhden ihmisen molemmat puolet, vaan kaksi erillistä henkilöä. Täytyisi olla aika hemputin taitava, että osaisi niin uskottavalla tavalla kirjoittaa eri tavoin, joten en kuuna päivänä usko, että kaikki olisi yhden ja saman kirjoittamia.
Täällä kirjoittelee vain kaksi henkilöä pääpainotteisesti! The Rivelin uuppa ehkä kaikista aktiivisimmin!Onko kirjoittaja itse noista kumpi?
Molemmat? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onko kirjoittaja itse noista kumpi?
Molemmat?Kirjoittaja ei ole kumpikaan. Minä tiedän sen, koska minä kirjoitan eri tavalla, kuin nuo pääkirjoittelijat. The Rivelin uuppa erottuu selvimmin, koska hän tekee kaikki mano/manotus, Palpe/polpotus-aloitukset. Siitä tunnistaa The Rivelin uupan!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kirjoittaja ei ole kumpikaan. Minä tiedän sen, koska minä kirjoitan eri tavalla, kuin nuo pääkirjoittelijat. The Rivelin uuppa erottuu selvimmin, koska hän tekee kaikki mano/manotus, Palpe/polpotus-aloitukset. Siitä tunnistaa The Rivelin uupan!
Nyt kyllä kirjoittaja pistää kaikki juomat samaan lasiin. Yksinkertaista ja tehokasta. Mutta piffi, maltilliset, vihervasemmisto, piraatit, anarkistit, persut, polpo, poliisit, maahamuuttajat, jne. Eivät ole kaadettu samasta pullosta.
Vai mitä?
- Anonyymi
totta. ei kiinnoista ketää!
- Anonyymi
Mano on ainakin saanut bannia massapostauksen takia.
"Nimittäin täällä kirjoitukset häviää todella nopeaa ja banniakin pukkaa.
Marco de Witin koneelta on välillä jopa evätty pääsy Suomi24:seen." - Anonyymi
Väkivaltainen tubettaja ei kiinnosta enää edes anarkisteja.
- Anonyymi
Jos Mano poistuisi palstalta, alettaisiin täällä puhua Sken politiikasta.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 743002
- 712881
- 681842
Tykkään susta
Elämäni loppuun asti. Olet niin suuresti siihen vaikuttanut. Tykkäsit tai et siitä171699- 241667
- 261632
- 201620
- 481307
- 381283
Onko meillä
Molemmilla nyt hyvät fiilikset😢ei ainakaan mulla mutta eteenpäin on mentävä😏ikävä on, kait se helpottaa ajan myötä. Ko91279