Valveutuneet palstalaiset toki tietävät mitä tuo #me too tarkoittaa.
Se on muotivillitys jossa feministiemakot tuovat esiin 20- 40 vuotta vanhoja "ahdisteluja" joita silloin pidettiin aivan normaaleina. Silloin oli yleistä että firman kahvinkeittäjä- likkaa taputeltiin juoma- automaatilla. Saattoipa joku jopa ehdotellakin joskus jotakin.
Uhreiksi valikoidaan rikkaita ja/tai vaikutusvaltaisia miehiä joiden ura näin tuhotaan jos eivät maksa miljoonakorvauksia "sovitteluina". Näistä on meillä kotimaassakin lukuisia esimerkkejä aivan kaikilta aloilta.
Yksi ryhmä on jäänyt unhoon ja niitä ovat pornotähtilikkaset jotka ovat vaienneet tyystin.
Heitä on rahapalkkioin ja lipevin luontaiseduin houkuteltu hirvittäviin asioihin.
Anaaliyhdynnät ja sperman nieleminen ovat lievimmästä päästä.
Kuitenkin tämä ammattiryhmä ei ole mitään mekkalaa koskaan nostanut?!
Onneksi pornoteollisuus on näiltä osin kuollut ja tilalle ovat tulleet miljoonat innokkaat ja ilman voitontavoittelua toimivat amatöörit joiden tuotoksista saammekin nyt runsain mitoin nauttia.
Me Too ja pornotähdet.
7
97
Vastaukset
Isot pojat painivat sitten aivan omassa raskaassa sarjassaan:
Jeffrey Epstein, Bill Clinton, Prinssi Andrew, Harvey Weinstein ja Peter Nygård mainitakseni.
Nämä herrat tosin olivatkin sitten keskittyneet etupäässä lapsiseksiin. He eivät käpälöineet näitä julkisilla paikoilla vaan roudailivat lapsosia omille lomasaarilleen.- Anonyymi
Unohdit listastasi Donald Trumpin, aikanaan Epsteinin parhaita kavereita, ja kuvattu hänen kanssaa lukuisia kertoja.
Trump on tietääkseni myös tuolla listalla ainut joka on todennut omasta tyttärestään asioita joita ei kukaan terve/normaali edes aajttelisi, vielä hähemmän sanoisi ääneen. Anonyymi kirjoitti:
Unohdit listastasi Donald Trumpin, aikanaan Epsteinin parhaita kavereita, ja kuvattu hänen kanssaa lukuisia kertoja.
Trump on tietääkseni myös tuolla listalla ainut joka on todennut omasta tyttärestään asioita joita ei kukaan terve/normaali edes aajttelisi, vielä hähemmän sanoisi ääneen.Mr. Trump ei nähdäkseni ole sekaantunut todistettavasti pikkutyttöihin- eikä poikiin.
Sen sijaan epäilen että venäläiset olisivat sekaantuneet ja siten vaikuttaneet mainitsemieni herrojen harrastuksiin.
Kotimaisista poliitikoista voinen mainita Pekka Haaviston joka on lujasti kiinni venäläisten kiristysotteessa. Hänhän on käynyt Pietarissa yli 100 x ja siellä olevat kaduilla asuvat pikkupojat ovat olleet hänelle sydäntä lähellä:
https://www.youtube.com/watch?v=K4PPzyXEXP8- Anonyymi
20 vuotta ihmetelty ennen asioiden esiintuontia, erikoista.
- Anonyymi
nazi kirjoitti:
Mr. Trump ei nähdäkseni ole sekaantunut todistettavasti pikkutyttöihin- eikä poikiin.
Sen sijaan epäilen että venäläiset olisivat sekaantuneet ja siten vaikuttaneet mainitsemieni herrojen harrastuksiin.
Kotimaisista poliitikoista voinen mainita Pekka Haaviston joka on lujasti kiinni venäläisten kiristysotteessa. Hänhän on käynyt Pietarissa yli 100 x ja siellä olevat kaduilla asuvat pikkupojat ovat olleet hänelle sydäntä lähellä:
https://www.youtube.com/watch?v=K4PPzyXEXP8Trump on yhtä paljon "todistetusti" syytön kuin Clinton tai Prinssi Andrew, listasta ainostaan Epsteinillä ja Weinsteinillä on toistaiseksi oikeuden päätöksen perusteella syyllisyys. Näistä Weinstein on tuomittu ainostaan aikuisiin kohdistuneista toimista.
Trumpin syyllisyydestä on paljon enemmän näyttöä kuin Clintonin, syyllisyysnäyttö on samaa luokkaa kuin Prinssi Andrewin kohdalla. On olemassa naisia jotka kertovat olleensa pakotettuna Trumpin kanssa alaikäisenä, miksi ohitat tämän tosiasian? Miksi se on valeita Trumpin kohtalla mutta ei Prinssi Andrewin kohdalla?
Ja toistan, kukaan toinen noista ei ole sanonut että omaa tytärtä voisi panna jos se ei olisi oma tytär.
Kuulostaako tuollainen kommentti kovinkaan terveeltä? Toisaalta kun tietää että sinä harrastat Pattayta, joka vuosikymmeniä sitten (olet kertonut siellä käyneesi vuosikymmeniä) oli kansan puheissa tunnettu lapsiseksi-kohde en ihmettele mikset pidä noita puheita outoina, ne kun on sulle jokapäiväisiä.
- Anonyymi
Huono käytös oli normaalia ennen.
Älkäämme toki unohtako Veijo Balzaria; siinä vasta sika sossukommunistien mieleen:
https://beta.www.hs.fi/sunnuntai/art-2000006319025.html
Tähän mennessä on vasta 18 tyttöstä on ilmoittautunut. Montakohan heitä kaikkiaan on?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 362415
Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle472116- 442108
Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas3271890- 1261561
Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko161445Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan71318Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?101167- 411075
Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii661046