tai pornonäyttelijätär. Juuri vähän aikaa sitten pukeuduin, sukkiksiin, korkkareihin jne. Pikkarit ovat läpinäkyvän ohuet, niistä voi päällepäin nähdä irokeesini. Miedosti hajuvettä, sinne ja tänne. Istun sohvalle odottamaan. Avain kääntyy ulko-ovessa. Mieheni kävi opastamassa pojan, siis nuoren miehen parkkipaikalta. 50 euroa on nuoriso- ja opiskelija-alennushinta. Miltei nimellinen korvaus. Musiikki soi kovaa ja nuorimies riisuu vaatteensa. Ei tarvitse lykkiä, kaikki on valmiina. Laitan pojan istumaan sohvalle ja heitän aamutakkini lattialle. Kiipeän kaverin syliin ja ojaan kädelläni jäykän elimen sisääni. Ei ole tämä tämänkertainen mikään iso, mutta sitäkin kovempi. 4-5 minuutin päästä tunnen sen nytkähtelevän sisälläni. Nousen hitaasti pois ja nahkasohvalle valuu sisältäni. Poika pukeutuu ja kiittää, siis kiittää ja on myös kiitollisen näköinen. Vieras lähtee, minä istun sohvalla 50.n euron seteli kädessä, ja mies.... No ensi viikolla uudestaan toisen kaverin kanssa.
Fetissinä olla ilotyttö,
Anonyymi
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Tuleehan tuosta hyvä tuntipalkka, jos meni vain 5 minuuttia.
Ota huomioon tuo esivalmistelu, meni siihenkin aikaa. Työaikaan pitää laskea myös pukeutuminen.
katteliks sun ukkos siinä vieressä ? ootteihan pervoja, helvettiin tollaset joutas
Älä nyt ystävä hyvä hermostu. Kaikilla oli ilmeisesti kivaa. Poika sai pesää, vaimon fetissi realisoitui ja mies sai katsella livenä seksiä.
Teekös usein tuollaisia juttuja ?
Olen 43v. nainen ja minulla on myös tuon kaltainen fetissi. Olen sitä myös toteuttanut paljon. Maksun määrällä ei ole väliä, kunhan vain saan panosta maksun.
Laita kontakti 43v nainen. Mun kik jaakko630
No ainakin minä haluan olla asiakkaasi. Mistä päin olet?