Nato ratkaisi Syyrian sodan.

Assad ja Putin haukkasivat paskaa.

Stotenberg eli Nato asettui Turkin tueksi Syyriassa.

Game Ower.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Turkki ei tule saamaan viimeaikaisilla tempauksillaan artikla 5 suojaa.

Äänestä

Turkki ulos Natosta ja Kreikka julistaa sodan Turkille, niin nähdään Ärtökaanin bluffi.

Äänestä
  • Erdogan on juutalainen ei ihme että on niin hullu.

    Äänestä

Nato turvaamaan Kreikan rajaa!!!!!!

Äänestä

Saahan sitä jutella lämpimikseen. Natokin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Assad ja Putin haukkasivat paskaa.

Stotenberg eli Nato asettui Turkin tueksi Syyriassa.

Game Ower.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu