Mistä johtuu et Suomella

on EU sekopäisin hallitus?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Johtuu kansan tyhmyydestä,
Sokeat Reettat näkyivät äänestävän vasta vaalisunnuntaina.
Nenästävedettävät ennakkoäänestivät.

Ääntenlaskennan edistyessä SAKSDP:n johto lupaavasti kapeni.
Olisi helposti mennyt tappioksi jos Harkimo ei olisi hajoittanut ja Orpo ei olisi puheissaan pysynyt THL:n kannassa lähtemättä tyhmien lauman mukana määkimään "0,7"-päkätysta

Äänestä

Seko kansa, sekot johtajat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

on EU sekopäisin hallitus?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu