Olisi kyllä pitänyt uskoa

Kaikki valta on annettu Pro-keskukselle, kysymättä mitään TODELLISEN TYÖN TEKIJÖILTÄ. HIENOA KELA... ERITTÄIN HIENOA.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kela päättää....

Äänestä

Kartelli ei enää määrää. Hyvä niin.

Äänestä

Melko valaiseva kannanotto. Sama asia kävi Huttunen-Koljonen tiekiistassa VUONNA 1979

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kaikki valta on annettu Pro-keskukselle, kysymättä mitään TODELLISEN TYÖN TEKIJÖILTÄ. HIENOA KELA... ERITTÄIN HIENOA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu