Uskooko kukaan, että pikku flunssan takia olisi poissa?
https://www.is.fi/politiikka/art-2000006435587.html
https://www.is.fi/politiikka/art-2000006435587.html
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Sellainen sairaus että halua välttää kyselytunnin, koska joutuisi liian kovan paikan eteen. Ei vihreistä ole vastuunottajiksi.
Sellainen mielisairaus on kaikilla vihervassareilla ja kannattajillaan, aivot ovat kuin ameballa!
fobia-flunssa
"Valitettavasti myös huominen #kyselytunti jää väliin."
Pelkää jo meneekö työpaikka, olisi pelle laittatanut vaikka kasvosuojuksen ja selittänyt sen takaa järjettömyyksiään?
Vaikuttaa syfilikseltä.
Klamydia silmäkulmassa? Huomasin kun silmä pykii sillä jännästi...
Nenänsä oli vielä tallessa viimeksi eduskunnassa raivotessan.
Muija on saanut itkupotkuraivarit, kun vaalien toiseksi eniten ääniä saanut puolue haluaa kysyä vihreiden (armosta hallitukseen päässeiltä) totuuksia ja tekemiään vääryyksiä Suomen kansaa kohtaan .
Kreikkalainen musta hyppykuppa johon ei ole lääkettä olemassa.
Läpivuoto??
Onko Ohutsuoli-ongelma?
https://fi.wikipedia.org/wiki/Altruismi
Altruismi (ransk. altruisme[1], lat. alter ”toinen”[2]) tarkoittaa epäitsekästä ja pyyteetöntä[3] [4] toimintaa, jossa toisen hyvä asetetaan oman edun edelle.[5] Altruismin vastakohta on egoismi.[6] Termin esitti ranskalainen filosofi Auguste Comte vuonna 1851, jolloin hän määritteli altruismin uhrautumiseksi muiden eduksi.[1]
Vihervasemmisto on syynä koronan leviämiseen kun vastustavat järkeviä PS toimenpiteitä miten homma pitäis hoitaa.
Epäilen aivosumua.
Perusun pelko.
Hänellä on vastuunoton fobia