Miksei se on 500, eikä 50?

Miksi suomi tuntuu aina olevan heikkopäisten hallussa?

Olisiko tuo rasismia?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No älkää sitten menkö yli 50 hengen tilaisuuksiin vai ettekö itsenäisesti pysty edes sellaiseen ratkaisuun.?

Äänestä

Noudataakohan kansanryhmä tuota kieltoa

Äänestä

Eilen perspartio vinkui täällä kuinka tyttöhallitus panikoi tarpeettomasti kun kielsi yli viidensadan kokoontumiset. Nyt sama lauma vinkuu että olisi pitänyt kieltää rajummin.

Olette te yksiä tolleroita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Miksi suomi tuntuu aina olevan heikkopäisten hallussa?

Olisiko tuo rasismia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu