Kiinalaisilla nyt mustaa surmaakin !

Onhan nuo kiinalaiset sikoja, levittävät kaikki taudit maailmalle. Pitäisikö Kiina sulkea kokonaan kaupankäynnin ulkopuolelle.

Raakoja murmelin munuaisia syöneet ja siitä tarttunut musta surma, joka on koronaa paljon pahempi tauti.

Kiinalaisethan ovat melkoisia kehareita paikoin, syövät kaikenlaista ja raakana.

Musta surma on tekemässä paluuta - nyt Kiinassa todettiin kahdella ihmisellä keuhkorutto
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Mustasurma tappoi jotain 70 miljoonaa ihmistä euroopassa.
Levisi ne taudit kaukaa aasiasta siis keskiajallakin.

Äänestä

Lisäksi lähes puolet kiinalaisista on kuollut uuteen aidsiin.

Äänestä

Aivan aluksi Kiinalaiset tulee sulkea ulos Suomesta. Siitä on hyvä alkaa.

Äänestä
  • Sekö estäisi taudin kulkeutumisen Suomeen?

    Äänestä

Jasssoo - nyt on Kiina sionistien hampaissa - sarjassa Irak-Iran-Syyria-Libya-Afganistan-..

Äänestä

Sitten haukkuvat suomalaisia "likaisiksi" valkoihoisiksi, vaikka kiinalaiset ovat levittäneet koronaviruksen jokaiseen maahan ja matkailijoiden mukanaan tuoma koronavirus on kiinalaisten matkailukohdemaahan levittämä virus.
Kiinalaiset sankoin joukoin pakenivat Wuhanista ennen kaupungin sulkemista ja matkustivat ulkomaille virus mukanaan.

Äänestä
  • Menes nyt wittuun paskaa jauhamasta ..

    Äänestä

Vittu, varmaan maukkaan makuisia raa'at murmelin munuaiset, hyi vittu!

Äänestä

Kiinalaisia inhotaan suurinpiirtein kaikkialla maailmassa. Jopa kaikki muut Aasian kansakunnat inhoavat ja karttavat kiinalaisia varsin syvästi ja perustellusti, koska alkeelliset kinuskit ovat epähygienisiä alkuasukkaista, vailla pienintäkään käsitystä normaalielämisestä. Paskaressukoita.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onhan nuo kiinalaiset sikoja, levittävät kaikki taudit maailmalle. Pitäisikö Kiina sulkea kokonaan kaupankäynnin ulkopuolelle.

Raakoja murmelin munuaisia syöneet ja siitä tarttunut musta surma, joka on koronaa paljon pahempi tauti.

Kiinalaisethan ovat melkoisia kehareita paikoin, syövät kaikenlaista ja raakana.

Musta surma on tekemässä paluuta - nyt Kiinassa todettiin kahdella ihmisellä keuhkorutto

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu