Jenni ja pomo

Onko ne ihan oikeesti hässineet?
En ole voinut katsoa ohjelmaa ja on jäänyt näkemättä mitä on tapahtunut.

Kertokaa.
4991
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kyllä on

Äänestä

Jenni otti Heikiltä suihinki.

Äänestä
  • DORKAT!Luulettekste et oikeesti veti panot studion sohvalla.JP Palo ei joutunut riisumaan edes housujaan...

    Äänestä

  • saatanan kirjoitti:

    DORKAT!Luulettekste et oikeesti veti panot studion sohvalla.JP Palo ei joutunut riisumaan edes housujaan...

    No eiköhän kysyjä nimenomaan tarkoittanut hahmojen välistä seksiä, ja sitähän oli. Heikki veteli Jenniä kannikkaan. Mutta hei, aatelkaa miten halvalla tuli laina kuitattua pois.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MitäMitäMitä??? kirjoitti:

Onko ne ihan oikeesti hässineet?
En ole voinut katsoa ohjelmaa ja on jäänyt näkemättä mitä on tapahtunut.

Kertokaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu