Kuka on hallituksen kakkosinhokki?

Kuka on porilaisten toiseksi suurin inhokki maatamme hallitsevasta Marinin naisviisikosta. Vasemmistoliiton suomenruotsalainen Li Jong un Andersson on kiistaton ykkönen mutta kuka kakkonen? T: Wiikkarin vaari.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hukkareikä vihreistä hutireikä vai mikä se olikaan.

Äänestä

Jääprinsessa ehdottomasti. Leikkii Äiti-Teresaa mutta on todellisuudessa henkisesti kylmä ja laskelvoima ihminen.

Äänestä

Men vaari maaten välillä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kuka on porilaisten toiseksi suurin inhokki maatamme hallitsevasta Marinin naisviisikosta. Vasemmistoliiton suomenruotsalainen Li Jong un Andersson on kiistaton ykkönen mutta kuka kakkonen? T: Wiikkarin vaari.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu