Pohjois_Koreassa ei ole koronaa.

Ainoa maa maailmassa jossa tapauksia on 0 kpl tehokkaan hoidon takia. Pätkä aamun tilastosta.

klo 5,03 1 tapaus, klo 5,04 0 tapausta
klo 5,07 1, klo 5,08 0
klo 5,11 1, klo 5,12 0
klo 5,15 1, klo 5,16 0

jne, juuri nyt tapauksia 0
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Luoti otsaan sairastuneille niin pysyy tilastot nollilla.

Äänestä

On paljon muitakin asioita mitä P-Koreassa ei ole ja muualla taas on.

Äänestä

Kommarit kyyhöttää ghettossaan ja kohta loppuu viiruksiton murkina varastosta? Läski pää senkun hymyilee nukke kansalle!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ainoa maa maailmassa jossa tapauksia on 0 kpl tehokkaan hoidon takia. Pätkä aamun tilastosta.

klo 5,03 1 tapaus, klo 5,04 0 tapausta
klo 5,07 1, klo 5,08 0
klo 5,11 1, klo 5,12 0
klo 5,15 1, klo 5,16 0

jne, juuri nyt tapauksia 0

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu