Sanna Marin

eli Manna Sarin. Luvataan mannaa ja annetaan myrkkykaasua.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kierojen johtajien puheita olen lähipäivinä
kuunnellut ja suuri ikävä on tullut Kekkosta
joka kantoi vastuun koko Suomesta.

Äänestä

Priorisointi tarkoittaa köyhän tappamista
,kun toivoton rikas laitetaan hengitys koneeseen.
THL vahvistaa tapahtuvan.Kuunnelkaa italiaa.
Kysykää tyhmä Suomi apua Merkkeliltä.

Äänestä

Höpöä taaaaas!!!!
Sanna hoitanut hommaa hyvin......

Äänestä
  • Kaikki toimenpiteet on 300 ihmistä liian myöhässä.Hyvinhoidettu työ näkyy tuloksessa
    ja kouluarvosanaa 10 ei enää saa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

eli Manna Sarin. Luvataan mannaa ja annetaan myrkkykaasua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu