Hallitukselle 700 000 eurolla Bemareita.

CO2-päästöt ovat 58 g/km 25...50 km ajan. Sitten Bemari pitää laittaa töpseliin. Ministerillähän on aikaa ladata Bemaria.
Kun sähkö loppuu 2700 kg Bemarilta CO2-päästöt ovat 280 g/km.
Näin maailmaa pelastetaan ja velkarahalla shoppaillaan.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuolla hintaa olisi saanut melkoisen määrän hengitys koneita,

joita Suomella on vain vaivaiset 200 kpl

Äänestä

Hallitus on perseestä , vitun komukki-akoille vanhat Lada Samarat , olisihan aatteensa mukaiset autot .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

CO2-päästöt ovat 58 g/km 25...50 km ajan. Sitten Bemari pitää laittaa töpseliin. Ministerillähän on aikaa ladata Bemaria.
Kun sähkö loppuu 2700 kg Bemarilta CO2-päästöt ovat 280 g/km.
Näin maailmaa pelastetaan ja velkarahalla shoppaillaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu