joo o, näinpä se virus taltutetaan kun tullaan joukolla karkuun pohjoiseen. ei järjen häivää. no kohta se korona on täälläkin. kiitos kaikille.
Etelästä tullaan karkuun pohjoiseen
Anonyymi
6200
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Juu Rukalla auraushommia kun vääntää niin näkyy tosiaan osalla suositukset menneen ohi korvien...
Tämä koko korona niin yli menny ettei tosikaan.vähän ärhäkkäämpi flunssa ei mitään muuta.joku kun sattuu kippaamaan niin eikun vaan koronan syyksi.just oli joku tilasto että tänävuonna kuollu viime vuotista vähemmän.itselle plus perheelle tää tilanne ei ole yhtään mitään muuttanu.juhannukselta alkaa loma ja kyllä lintsi kutsuu ja syksyllä etelä eurooppa.ne jotka pelkää koronaa pysykööt neljän seinän sisällä me ainakin nautitaan elämästä
Hah kuinkas sitte kävi. Ei mitenkään. Ja eihän Kuusamo ees ole pohjoista.
Lentokoneella korona ei ainakaan tule.
Ja te kuusamon idiootit käytte etelässä hakemassa koronaa://
Kun vaan ihmiset älyäisivät pitää tietyt etäisyydet vieraista ihmisistä tuskin mitään häikää olisi muutaman kerran on täytynyt sanoa ison sanan vääliin tunkeneille sievävästi perälle menevät.