Osaan jo laskea kahteen.

1 1 = 2. Pidätkö henkisestä väkivallasta?
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

metsään menee.

Äänestä
  • niin sullakin ?

    Äänestä

En. Olen vain epätoivoinen ja siksi siedän sellaista.

Äänestä

Kuka siitä pitäisi mutta tämä paikka ei muuta tarjoa.

Äänestä

Kyllä samiristo ...<3

Äänestä

emmie mikkää spänkkääjä ole

Äänestä

En pidä läskivitseistä ollenkaan, tai huorittelusta.

Äänestä

Sinäkö harjoitat henkistä väkivaltaa.?

Äänestä

Jouduin tottumaan henkiseen väkivaltaan.
Hänen taholtaan.

Äänestä

Täällä esitetään aika merkillisiä kysymyksiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

1 1 = 2. Pidätkö henkisestä väkivallasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu