Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Onko muilla miehillä samoja mielihaluja?

Olen 28v nainen ja mieheni on 31v.
Mieheni on halunnut minulle avioliiton ulkopuolisia suhteita.
Olen nyt 4:n vuoden ajan ollut myös 3:n mieheni ystävän kanssa aktiivisessa seksisuhteessa.
Yksi miehistä on sinkku ja on meillä usein ja haluaa seksiä kanssani useimmiten jopa useasti illassa.
Toiset ovat varattuja toinen on aviossa ja toinen avoliitossa ja sängyssä kanssani noin 1-4 kertaa kuukaudessa.
Mieheni on mukana ja nauttii kun miehet panevat kanssani kimpassa hänen kanssaan.
Onko miten yleistä että halutaan nähdä kun omaa vaimoa panee toinen mies?
181162
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Olen 50 mies ja olen kolmesti nauttinut kun vaimoa on nussittu, tullut samalla suuhun ja kerran päässyt liukkaille

1Äänestä

Kyllä tekis mieli tulla panemaan sinua. Se kiihottaa just, kun niin moni on pannut sua. Ihanaa.

Äänestä

Se on tosi kiihottavaa katsoa, kun vaimo saa vierasta. Miehesi ei ole mitenkään outo tässä suhteessa.

1Äänestä

En tiedä kuin yleistä, mutta itseä ei kiinnostaisi katsoa. Minnusta hieman outoa, mutta meitähän on moneksi. Jos käy vieraissa, hoitakoot ihan keskenänsä, ei tuo haittaa, jos muillekin kelpaa.

Äänestä

Minä olen 46-vuotias mies ja varsinkin yksi kaveri on ollut ihastunut vaimooni vuosien aikana.
Hänkäy melkein viikottain panemassa vaimoani sekä minun kanssani että vaimon kanssa kaksistaan.
Olemme olleet 43-vuotiaan vaimoni kanssa kolmenkimppaa jo 22vuotta.
Vieläkin kiihoittaa kun olemme kolmistaan sängyssä ja panemme vuorotellen vaimoani selvinpäin ja vaimo saa orgasmeja molempien kanssa.

2Äänestä
  • Minä olen myös mieheni yllytyksestä ollut hänen ja hänen kaverien kanssa petipuuhissa.
    Miehen kaverit käy meillä myös päivällä vaikka mieheni on töissä päivisin.

    1Äänestä

Vaimoni jäi kiinni työpaikkasuhteesta. Tietenkin ensin hermostuin oikein kunnolla ja ehdotin jo avioeroakin. Sitten keksin että nyt voisin toteuttaa erään fantasiani eli anteeksiannon ehdoksi asetin vaatimuksen saada aina silloin tällöin katsella kuinka häntä nussitaan ja myös osallistua siihen. Eräällä iskelmäristeilyllä se sitten tapahtuikin kun yllytin vaimoni iskemään erään puolitutun kaverin niin että pääsin samaan hyttiin "jaolle". Näin on käynyt nyt kaksi ketaa ja luulen että vaimoni on itsekin nauttinut tilanteista. Toivottavasti näitä iskelmäristeilyjä aletaan taas järjestää - meno niissä on aika railakas.

2Äänestä

Otatko yhteyttä, niin saat maistaa taas vierasta.

Äänestä

iskelmä risteilyt parasta, siellä vaimokin saa aina vierasta

1Äänestä
  • Pääsetkö mukaan? Vai eikö vieras tiedä sinun laivalla olosta?

    Äänestä

ihanaaaaa kun saa nuolla vieraan siittämää pillua ja samalla runkata

Äänestä

Toi on ihan normi ajattelua miehelle. Miehet todella nauttii hyvässä mielessä huoran panemista. Ei tarvi esittää mitään. Tietää että nainen ottaa vastaan sellaisena kun on.

1Äänestä
  • Ei ota naista pannaan halvalla miellyttää vaan miestään tyhmä kun on

    Äänestä

Minun mieheni on niin innostunut saada minulle muita miehiä etten muuta ehtisi tehdä kun maata jalat levällään pillu avoinna ja vierasta munaa koko ajan.
Minulle riittäisi kyllä viikonloppuna kerran mutta nyt mennyt sitten koko viikonloppu kimppapanoa munaa tulee millon mistäkin suunnasta.

2Äänestä

Kyllä meillä mies haluaa nähdä kun nautin.

1Äänestä

Olen 40-vuotias mies ja haluan nähdä vaimon antavan pillua vieraille miehille.
Olen itse osallistuva ja panen vaimoani omalla vuorollani.
Sen verran vieraskoreita olemme että vieras saa laskea ekat spermat vaimoni pilluun.

1Äänestä

Mies ystäväni kiihottuu myös ajatuksesta että joku muu panee minua. Mutta....mistä sen kolmannen tähän nappaiks?

Äänestä
  • No tässähän tämä . Ootteko Pks seudulta?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Olen 28v nainen ja mieheni on 31v.
Mieheni on halunnut minulle avioliiton ulkopuolisia suhteita.
Olen nyt 4:n vuoden ajan ollut myös 3:n mieheni ystävän kanssa aktiivisessa seksisuhteessa.
Yksi miehistä on sinkku ja on meillä usein ja haluaa seksiä kanssani useimmiten jopa useasti illassa.
Toiset ovat varattuja toinen on aviossa ja toinen avoliitossa ja sängyssä kanssani noin 1-4 kertaa kuukaudessa.
Mieheni on mukana ja nauttii kun miehet panevat kanssani kimpassa hänen kanssaan.
Onko miten yleistä että halutaan nähdä kun omaa vaimoa panee toinen mies?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu