Historiallisen huono laatusta

Tekstiä iltasanomissa ,joka rivillä kirjoitusvirheitä ,parenmpaa tekstiä täällä suomi24 sella !
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aika monta kirjoitusvirhettä olet myös sinä saanut lyhyeen ja asiattomaan ketjunavaukseesi. Oletko Iltasanomissa töissä?

Äänestä

Eikö pilkkaaja saisi palkkaansa, eikö herjaaja saisi sietää huultensa hedelmistä?

Äänestä

IL on surkea tekele koko lehti. Teini- ja hikipilluvittuilua, asiaa ei juuri koskaan ja ns toimittajat surkeita ja osaamattomia kakaroita.

Kaipa sitä juopot ja narkit lukee, ainakin kommenttiosiosta päätellen. Samoista yhteiskuntaluokista vaikuttavat olevan toimittelijatkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tekstiä iltasanomissa ,joka rivillä kirjoitusvirheitä ,parenmpaa tekstiä täällä suomi24 sella !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu