Olin ihan unohtanut että Debbie ja Petekin olivat naimisissa. Ainakin häät vietettiin. Ja häävastaanotolle putosi helikoperi.
Erosiko D ja P heti...jotain säpinää Debbiellä oli häiden aikaan myös Rossin kanssa jonka Cain oli lukinnut rotkonreunalle tyypilliseen tapaansa.
Keitä kuoli onnettomuudessa. Montako kertaa Debbie on oikein ollut naimisissa ja kenen kanssa seurustellut?
Debbie ja Pete, Valaiskaa muistiani.
7
104
Vastaukset
- Anonyymi
Debbie ja Pete olivat hetken naimissa ja siitä ei ole perinteisesti enää mitään jälkiä sarjassa. Emmerdalen perinteiden mukaan on seukannut monen kyläläisen kanssa. Kömpelo konekäännös aiheesta:
https://translate.google.com/translate?hl=fi&sl=en&u=https://emmerdale.fandom.com/wiki/Debbie_Dingle&prev=search - Anonyymi
Debbie seurusteli alkujaan Scott Windsorin kanssa ja jossain välissä Ashleyn veljentyttären Jasminen kanssa. Sitten tuli Andy Sugden ja välissä oli joku Michael, jolla oli suhde myös Charityn kanssa ja sitten tuli Cameron. Cameronin jälkeen Pete ja sitten Joe. Nämä itse ainakin muistan.
- Anonyymi
Samanlaiset muistot on mullakin. Eli paljon on kundeja Debbiellä piisannut, mutta Pete taitaa olla ainoa jonka kanssa meni vihille saakka. Taisi sitten pettää Rossin kanssa Peteä ja liitto loppui kai sitte siihen.
- Anonyymi
No jo oli käänteitä Debbien elämässä. Kaikki petti toisiaan ja usempi yritti tappaa toisensa. Ja taas kohta ollaan ihan kuin mitään ei olisi tapahtunut. Varsinaiset Kaunarit koko Emmerdaale.
- Anonyymi
Samanlaista kierrätystä kuin Salkkareissa.
- Anonyymi
Tuo käännös Hyväntekeväisyys on mainio.
- Anonyymi
Pienellä näyttelijäporukalla pitää naittaa ristiinrastiin toisiaan, jopa kahteen kertaan joskus. Syntyy mitä kummallisempia parisuhteita. Sitten kun näitä aikuisia on tarpeeksi kierrätetty toistensa kanssa. Tuottajat keksii aikuisten ja teinien välisiä seksisuhteita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-458780Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1036418Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain814835Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin1204585- 1614468
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.693013- 1662200
- 652098
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1572027- 491831