Ruoka riippuvainen tubettaja

Anonyymi

Antaa nuorille väärää kuvaa miten syödä. Miten 26v voi painaa pelkkien muka vain maistelujen myötä yli 200kiloselta. Koira ja kissat syö halvinta moskaa ja koira tuskin pääsee lenkille kunnolla mu likka tilaa karkkia ym muuta paskaa ja ahtaa niitä itseensä kuvaten ne you tubeen. Hän painaa 25v yli 300 kiloa kun syö kaiken minkä näkee. Jos ei sitä ennen kuole korona virukseen kun kuuluu riskiryhmään. Ja hengästyy jo pelkästä istumisesta ja ruuat tekee isruvilleen et ihan sääli käy kun kattelee sen videoita.

30

1494

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tarkoitat I, p

    • Roskaväkeä. Toivottavasti menehtyy mahdollisimman pian

      • Anonyymi

        Tunnetko hänet?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tunnetko hänet?

        Tunnen. Läähättää kun kaupas ohi kävelee


      • Anonyymi

        No ei elä kauan. On ladannut tubeen eilen videon jossa makuultaan mässää karkkia iso pää ei meinaa ruudulle mahtua. On lihonnut viime kesästä taas uskon hän painaa 250iloa 🥺 miten huonoa kuvaa hän antaakaan videollaan nuorille jotka kamppailee ruoka riippuvuuden kanssa. Muija on alle 30 mu huonommassa kunnossa kun moni 60-70v ja hän muka maistelee ha ha. Ei maistelulla tulla liki 300kiloseksi. Oksettavaa katseltavaa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        No ei elä kauan. On ladannut tubeen eilen videon jossa makuultaan mässää karkkia iso pää ei meinaa ruudulle mahtua. On lihonnut viime kesästä taas uskon hän painaa 250iloa 🥺 miten huonoa kuvaa hän antaakaan videollaan nuorille jotka kamppailee ruoka riippuvuuden kanssa. Muija on alle 30 mu huonommassa kunnossa kun moni 60-70v ja hän muka maistelee ha ha. Ei maistelulla tulla liki 300kiloseksi. Oksettavaa katseltavaa

        Mistä semmonen tubettaja löytyy?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mistä semmonen tubettaja löytyy?

        Siis millä nimellä?


      • Anonyymi

        Hei, kiitti! Täytyy kattoo.


      • Kenenkään menehtymistä ei saa koskaan toivoa. Osoittaa sulta typeryyttä paukauttaa tommonen kommentti viä julki.


      • Mulli kirjoitti:

        Kenenkään menehtymistä ei saa koskaan toivoa. Osoittaa sulta typeryyttä paukauttaa tommonen kommentti viä julki.

        Tarkoitettu Myllispyllikselle. Kommentoin kyllä ihan sen viestin alle, mut eipä menny siihen. 🤔


      • Mulli kirjoitti:

        Tarkoitettu Myllispyllikselle. Kommentoin kyllä ihan sen viestin alle, mut eipä menny siihen. 🤔

        myllis on JUMALAAKIN VIISAHAMPI.


    • Anonyymi

      Paras tubettaja ❤️ aito ❤️ että olette säälittäviä kun haukutte ihmisiä

      • Anonyymi

        Samaa mieltä; fiksu ja aito.

        Ne haukkuu jotka kadehtii.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Samaa mieltä; fiksu ja aito.

        Ne haukkuu jotka kadehtii.

        Hän on tosi nätti ❤️ onko vapaa? t. Ari 32


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Hän on tosi nätti ❤️ onko vapaa? t. Ari 32

        On mutta minulle varattu


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        On mutta minulle varattu

        Voi kun tekis videoita useammin on ihana ja aito ❤️


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Voi kun tekis videoita useammin on ihana ja aito ❤️

        Ihan hauskan oloinen mimmi. Noin äkkiseltään hetken kuunneltuani voin todeta. Paremmin en oo ehtiny "tutustumaan".


      • Ei kai kukaan sen ulkonäköä ja elämää kadehdi... Mut josko sen rohkeutta olla mitä on ja tehdä viä noit videoitansa elämästään?! En tiedä... Mut se on kyllä totta, että olis hyväksi muuttaa elämäntapojaan, jos haluu vielä kauankin olla elossa ja tehdä videoita.


    • pitääskö itekin laittaa nettiin video ku juon kalijaa ja syön makkaraa.

      • Anonyymi

        Tee ihmeessä mutta kaikki tyylikkäästi .


      • Anonyymi

        Vois olla hauska!!


      • Anonyymi

        Meillähän oli tubettaja, joka oli vakavasti ylipainonen ja tubetti aiheineen oluenjuonti ja makkaransyönti plus höpöttely. Hän oli Aimo M, kanavansa löytyvät yhä somen syövereistä. Hän kuoli ennen kuin vanhaksi eli, joku vuosi sitten. Elimistö petti elämäntapojen seurauksena, kertoi ja jertoo jälkikasvunsa. RIP Aimo.


    • Anonyymi

      Onhan hän jo liki kolmekymppinen (28v). Mahtaakohan koskaan miestä rinnalleen löytää ja perhettä perustaa. Sääliks käy kun miettii minkälaista hänen elämä vois olla ilman et syöminen hallitsee elämää.

    • Anonyymi

      Tienaa monta tonnia kuussa tubettamalla.

      • Silti luulis terveyden olevan rahaa arvokkaampi.


      • hehheh...ei varmasti tienaa


      • Anonyymi
        kotos kirjoitti:

        hehheh...ei varmasti tienaa

        Ei!


    • Anonyymi

      Aidointa vissiin hänen autoilunsa: muuttaessaan tömäytti autollaan jotakin päin, en nyt muista mitä, ja sitten ajoi 80 km h:ssa edessään ajanutta, asiallisesti hidastanutta, kääntyvää mopoilijaa päin, koska hänen piti eteensä katsomisen sijasta katsoa vaihdekeppiä, koska ei "muistanut miten vaihteen saa päälle". Lisäksi hän tarvitsi normisivistyneen ihmisen kertomaan hänelle, että autossa pitää olla öljyä , ja että öljyjä tarttee vaihtaa/lisätä, jotta autolla voi ajaa. Hän sai kyydin huoltsikalle öljynhakuun. Hyvä palvelu. Hyvä palvelu tuntuu olevan muutenkin kohta kolmikymppisellä naisella, joka on ilmeisen kyvytön huolehtimaan itse elämänsä eri osa-alueista.
      Järkyttävintä, että hän käskee niiden ihmisten mennä psykiatrille, jotka ovat vilpittömästi hänestä huolissaan. Koska nämä huolestuneet välittävät itselleen vieraan henkilön hyvin-/pahoinvoinnista, heillä on Iidan mukaan "päässä vikaa". Kovin surullista moinen Iidalta. Hän tarvitsee apua. Aidosti. Hän lihoo vähä vähältä, vuosi vuodelta, eikä pysty hallitsemaan mielitekojaan niin kuin aikuinen yleensä pystyy. Päätyy vielä petipotilaaksi ja varhaiseen hautaan, mitä ei kukaan tervejärkinen voi toivoa. Mutta, mutta... Iidan "kavereita" ovat hänen miekestään ne, jotka tsemppaavat että "anna mennä vaan, mässää, jatka itsesi tuhoamista kun kerran haluut, jippii!".. Toivon parasta Iidalle, eli muutosta ja ammattiauttajien tukea.

    • Anonyymi

      Kyseessä oleva tubettaja mainosti koko kevättalven, kuinka on edessään liikunnallinen kesä metsäretkineen ja telttailuineen. Makuupussinkin tilasi jo hyvissä ajoin kesän retkiä varten. Nyt elellään jo heinäkuuta, eikä tubettajamme ole "ehtinyt" maisteluiltaan ensimmäisellekään retkelle, eipä ole koiransa päässyt kunnon metsälenkeille vieläkään. Nyt tubettajamme ilmoittaa myös, että tarttee retkeä varten kyydin ja auton. Haloo?! Siellä asuu keskellä luontoa, mitäs jos käyttäis jalkojaan? Ei ole metsiin pitkä matka. Koira(t) mukaan! I.P:n kesäretkeily tähän mennessä rajoittunut siihen, että laahusti kotinsa pihapiirissä sijaitsevaan leikkimökkiin, jossa istui 24 h veljensä pojan passattavana, syöden ja netissä lusmuten, ja veti nimittäin ton vuorokauden sisään yhtä paljon kaloreita kuin normiaikuinen vetää viikossa. Mä muiden muassa niin odotan sitä retkivideota. Videota, jolla koira mukana saamassa kunnon liikuntoa. Yhestä "rakkaasta perheenjäsenestään", koirasta, tais I.P jo luopua "Tampereelle muuton vuoksi". Hyvä että luopui, vaikkei Tampereelle muutostaankaan mitään tullut, vaan isin ja äiteen hoiviin muutti takasin peräkammarin tyttäremme. Sais mieluusti luopua jäljellä olevasta koirastaan ja kaikista eläimistään. Se kun ei riitä, että eläimistä tykkää ja niitä ruokkii. Koirat esimerkiks tarvitsee oikeasti paljon liikuntaa, ja ihan joka päivä.

      Ehkä ihme tapahtuu, ja luvattu retkeilyvideo (ilman mässäämistä) ilmestyy tubettajamme eetteriin jo piankin ( ... ja lehmät lentää .. ) .. Sitä ootellessa..

    • hahahaa,,, voi ristus että naurattaa

    Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään

      Kaikkosen erityis­avustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po
      Maailman menoa
      196
      6999
    2. Halaisin sua mies

      Jos voisin 💗
      Ikävä
      49
      2646
    3. Onkohan meillä kummallakin joku pakkomielle toisiimme

      Vähän luulen että on..
      Ikävä
      187
      2199
    4. Mitä tämä on

      Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut
      Tunteet
      10
      1543
    5. Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?

      gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.
      Maailman menoa
      137
      1511
    6. Olen valmis

      Kohtaamaan sinut tänä kesänä, jos sellainen sattuma osuu kohdalleni.
      Ikävä
      74
      1160
    7. Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.

      Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke
      Helsinki
      17
      1109
    8. Nyt on konstit vähänä.

      Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,
      Kiuruvesi
      37
      1104
    9. Hyvää yötä kaivatulleni

      En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä
      Tunteet
      24
      1087
    10. Tilinpäätösvaltuusto 27.5

      Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty
      Pyhäjärvi
      46
      987
    Aihe