Täsä pieni dokumentti Afganistanista. Tuosta iljettävästä islamistisesta valtiosta valuu meille sotarikollisia jatkuvana virtana vaikka maa ei ole sotatilassa. Heitä lellitään täällä muka hädänalaisina.
https://www.youtube.com/watch?v=prN8pnsBEnA
Haluammeko yhteiskuntamme muuttuvan tällaiseksi?
5
76
Vastaukset 5
- Anonyymi
En tiedä mikä sokeuttaa jotkut etteivät he näe maailmaa.
Maailmalla työskennelleenä tiedän että suomalaiset ovat liian ennakkoluulottomia, hyväuskoisi ja mikä pahinta suuria hölmöjä.
Turistina liikkuvat matkailijat muodostavat mielikuvan hyvin käyttäytyvien ihmisten kulttuureista.
Totta kai turistilta halutaan vain rahat ja siksi käyttäydytään kaksinaamaisesti. Suomalainen luulee että nuo ystävälliset januksen kasvot ovat todellisuus.
En koskaan lakkaa ihmettelemästä suomalaisten hyväuskoisuutta. - Anonyymi
Hyväuskoisuus ja sinisimäisyys on käsittämätöntä näitä Allaahin palvojia kohtaan. Meillä on euroopassa Islamistien terrori-iskut, vihasaarnaaja Imaamit, kovaa vauhtia lisääntyvä Islamilainen radikalisoituminen, yhteiskuntien kusettaminen, ikuinen elatus, jatkuva Islamilaisten turvaan tulijoiden ja pakolaisten virta, perheenyhdistämiset, holtititon lisääntyminen... jne... Tätä voisi jatkaa vaikka kuinka pitkään.... Meillä on joukko näitä Islamilla aivopestyjä vihervasemmistolaisia joiden unelmana on Islamilainen kalifaatti suomessa ja kaikki sen vastustaminen on rasismi!
- Anonyymi
Suurin osa ihmisistä on epäluuloisia, mutta meidän länsimaalaiset on kasvattu koulussa tuntemaan syyllisyyttä omista reaktioistamme. Terve epäluulo ei ole rasismia. Nämä turvapaikanhakijat hakevat parempaa elämää, mutta eivät tarjoa yhteiskunnalle mitään, ei tietotaitoa saatikka osaamista. Koko järjestelmä tulisi uudistaa ja ottaa pakolaisia vain leireiltä. Mutta taitaa olla jo myöhäistä.
- Anonyymi
Finavia tuo joka viikko 400 mamua kreikasta suomeen.
- Anonyymi
Kuuluuko islam muka sivistysvaltioihin?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "3361472- 1141196
- 1151065
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh22837- 116831
- 111812
- 18460
- 38444
- 36423
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i90422
