KD uusi maalaispuolue

https://yle.fi/uutiset/3-11272025?origin=rss

KD vie keskustan kannattajat mennen tullen
9192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Sipilä tekee Elot kohta?

rukoillaan että ei

Äänestä

KD on Kakkapuolue.

Äänestä

se on eurooppa trendi... kes kustalaisuus katoaa maahanmuuttoon

Äänestä

keskusta rakentaa sitä 450km paskaputkea sipilän rahoilla

Äänestä

oikealla asialla

Äänestä

kepu katoaa suomesta

Äänestä

MUA AINAKI SUORAAN SANOTTUNA KIEHTOO AJATUS LIITTYMISESTÄ KRISTILLISDEMOKRAATTEIHIN < PERSUJEN MV VASTAINEN SIIPI OKSETTAA

Äänestä

kristillisdemokraatit houkuttelee < mmv-siipi taas ei

Äänestä

kyllä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://yle.fi/uutiset/3-11272025?origin=rss

KD vie keskustan kannattajat mennen tullen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu