Ruokapaikan henkilökunta pahoinpiteli miestä

Kuulin kaverilta että henkilökuntaan kuuluva mies pahoinpiteli asiakkaan kebabravintolan edessä kadulla, siitä on kuulemma olemassa videokin todisteena. Uskaltaako kukaan enää käydä kyseisessä paikassa syömässä. Tietääkö kukaan tämän paikan nimeä että osaa kiertää sen jatkossa kaukaa?
242632
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Pieni pahoinpitely kebabilla piristää tunnelmaa.

Äänestä

Pistä video jakoon

Äänestä
  • Video jaossa darkwebissä.

    Äänestä

Minäkin kuulin siitä siskon kummin kaiman kautta. Sisko oli kullut siitä asemaravintolan siivoojalta joka oli kuullut sen Jyväskylään menevän linja-auton kuskilta.

Äänestä

Keiton myyntiä saa lisättyä poistamalla asiakkaalta kiinteän ruoan syömiseen tarkoitetut hampaat.

Äänestä

Kierrä varmuuden vuoksi kaikki mahdollinen kaukaa.

Äänestä

Voi kuulkaas näkisitte itsenne videolta kun känni örvellätte noihin kebabpaikkoihin.Paras paikka teille nakkifagiiri.

Äänestä

Ai että kuulit ihan kaverilta? Just, joo. Vakuuttava todiste...

Äänestä
  • Vaakon nakki jonossa kuultu.

    Äänestä

  • Miksi te känniset soijahintit ja pilleripenat tulette tälle palstalle örisemään ja irvimään. Pahoinpitely löytyy YouTubesta Tampereen- Tero nimisen hpeun videolta.

    Äänestä

Juu katoin tampereen teron videopätkää juupa juu onko ihme että joku läpsii, onko nisti.

Äänestä
  • Oli nisti tai ei niin hyvään asiakaspalveluun ei kuulu asiakkaan pahoinpitely. Videossa näkyy kun tämä mies poistuu kehoituksesta paikasta ja ravintolan henkilökuntaan kuuluva mies lyön häntä kadulla.

    Äänestä

Syön soijaa ja otan parrua kakkoseen!!

Äänestä

Mitä loukkaavaa se asiakas oli ravintolassa tehnyt?
Varmaan vielä lähtiessään oli suustaan jotain sellaista sylkenyt, joka oli loukkaavuudessaan ylittänyt ravintolahenkilökunnan sietorajan.

Äänestä
  • Käyt sitten duunissasi vetämässä asiakkaita turpaan.

    Äänestä

  • Työntekijät ovat selvinpäin työpaikallaan entä asikas nooh päihtynyt.

    Äänestä

Oli miten oli mutta ainakin lättäs ulkona juupa tampereen teron videot.Menkää punjab selvinpäin.

Äänestä

Pojat uhoo joku 22v

Äänestä
  • Soitti suutaan tai ei, ei suunsoitto tarkoita lupaa lyödä ketään ihmistä. Kyseisellä videolla näykyy että pizzeriasta poistunut mies ei ollut edes väkivaltainen joka voisi selittää pahoinpitelyn.

    Äänestä

Jos kaupungilla tohon tyyliin heiluu ja kuvaa ihmisiä, voisi samalla ripustaa kyltin kaulaan että lyö mua.
Jonnet kuvittelee että kaikki on sallittua tänä päivänä.
Ja nenät vuotaa...

Äänestä

Juuri tämän palstan tasoista kirjoitusta,
kiva että on teille viisaille tällainen kiva ja positiivinen palsta,
josta hyötyy kaikki ja on apua runsaasti.

Äänestä
  • Ihmisiin kohdistuneesta väkivallasta saa sekä pitää puhua ja kertoa, varsinkin kun sitä on todistettavasti tapahtunut. Tässäkään tapauksessa ei ollut kyse itsepuolustuksesta, sen todistaa kuvattu videokin.

    Äänestä

Missä video. ei ainakaan terskalta löytynyt.

Äänestä

Se on punjab kebab tampereella

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kuulin kaverilta että henkilökuntaan kuuluva mies pahoinpiteli asiakkaan kebabravintolan edessä kadulla, siitä on kuulemma olemassa videokin todisteena. Uskaltaako kukaan enää käydä kyseisessä paikassa syömässä. Tietääkö kukaan tämän paikan nimeä että osaa kiertää sen jatkossa kaukaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu