Nyt korona iskee etelä-Italiaan katastrofaalisesti! Italia menee kohta Kiinan ohi tartuntojen määrässä!
Reaaliaikainen seuranta tässä
https://www.youtube.com/watch?v=qgylp3Td1Bw
Reaaliaikainen seuranta tässä
https://www.youtube.com/watch?v=qgylp3Td1Bw
Vastaukset 12
Vanhimmat
750 tartuntaa lisää ja Italia ohittaa Kiinan, kun suhteuttaa sen maiden väestömäärään niin Italian tilanne on enemmän kuin katastrofi.
Vaan vartokaa viikko, kun USA:ssa on enemmen tartuntoja kuin kiinassa, italiassa, ja Englannissa ja yhteensa.
Te Persut haviatte hehkutuksessanne.
Eurooppa paasee tasta ensin eroon, ja katastrofi sen kun paisuu Jenkeissa. Tilanne menee nain.
USA:n kiri on ollut valtava ja se tulee jatkumaan.
Kirjoitin jo viikko sitten, etta nyt USA:ssa on alkanut jysahdys, mutta Persurallatus ja uhoaminen vain voimistui.
Kumma, etta se nivoutuu naihin maailman kriiseihin.
Oi ei!
Me kuolemme nyt kaikki!
Kerro miksi kuoltaisiin kaikki? Ai niin tuo oli peruskoulunkäyneen sosiaalipummin sarkasmia.. vittu mulla on oikeis.... vittu ihmisä kuolee joka päivä... vittu kausiflunsaan kuollaan joka vuosi... en oo töitä tehnyt enkä kouluja käyny... vittu mulla on oikeus... sossu maksaa ja minä pauhaan suomi24 palstalla.
Venäjän mainostama apu Italiaan täyttä sekundaa , kuten Espanjaan lähetetty .
Mitä me teemme tuolla tiedolla aloittaja?
Nappaa nyt natsi jotain rauhottavaa ennenku hajoot
Asterix-lehti sen jo kertoi, koronavirus pyöräilee läpi Italian. Saattaa Vatikaanikin horjua, ajatelkaapa jos kaikki papit ja piispat sun muut saa kuolettavan tartunnan.
Kuoripoikien pyllyreiät kiittää, loppuu se armoton rassaaminen sakastissa
Ei tapahdu Suomessa ei oo niin liikkuvaa ja hyvin voivaa kansaa niin kuin Italiassa...