Haluan nuolla naiselle orgasmin kaupan sovituskopissa.
Haluan nuolla kaupan sovituskopissa
14
138
Vastaukset
- Anonyymi
Minä taas haluaisin imutella miehestä spermat suuhuni kaupan sovituskopissa.
- Anonyymi
Missäpäin olet ja oletko nainen vai mies?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Missäpäin olet ja oletko nainen vai mies?
Nainen saartorenkaan sisäpuolella... ja toteutus saa odottaa tilanteen rauhoittumista, vaikka nythän olis kai kaupoilla tilaa touhuta.
- Anonyymi
Miten sinuun saa yhteyttä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miten sinuun saa yhteyttä
Jos siellä päässä on sopivasti pidäkkeetön ja seikkailunhaluinen leikkikaveriehdokas, sopii esittäytyä :) Aikuinen sellainen, olen 49-vuotias nainen.
Anonyymi kirjoitti:
Jos siellä päässä on sopivasti pidäkkeetön ja seikkailunhaluinen leikkikaveriehdokas, sopii esittäytyä :) Aikuinen sellainen, olen 49-vuotias nainen.
Saat yhteyttä treffi sivun kautta samalla nimimerkillä
- Anonyymi
wirtasenpetsku kirjoitti:
Saat yhteyttä treffi sivun kautta samalla nimimerkillä
Oletpas monimutkainen, deittisivustot ei oo leikkiä mun mieleen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos siellä päässä on sopivasti pidäkkeetön ja seikkailunhaluinen leikkikaveriehdokas, sopii esittäytyä :) Aikuinen sellainen, olen 49-vuotias nainen.
Kuulostaa hyvältä. Otetaanko ensiksi suikkarit autossa. Sit laajennetaan tonne koppihommiin?
Mies 53 pks?
- Anonyymi
Hhmmm, jkl:ssä olisi 👅-mies halukkaana sovituskoppi sessioon 😉😋
Tampereella koppihommia...?
- Anonyymi
Kyl varmana nii. Oot nii hienost ittes esitellyki profiilissa, et se j jokaisen sytyttää.
Multa saa imuttaa spermat koska tahansa, ihan hirveä kiima päällä.
Halutessasi nuolen sun pillua orkkuun asti .. lauetaan vaikka toistemme kasvoille.- Anonyymi
Sul on nii mahtavan hyvä esittely profiilissasi, et kyl mä haluisin
- Anonyymi
Tuo olis niin mahtavaa. Sopia, että nähdään kaupan ulkopuolella, siitä sulava siirtyminen sovituskoppiin ja hommiin.
Itse mies ja haaveillut sovituskoppitouhuista naisen kanssa jo pitkään. En ole koskaan haavetta julkisesti tuonut esiin, itsekseni vain miettinyt.
Olen kyllä haaveillut panoistakin sovituskopissa. Sama systeemi, peräkanaa koppiin, pienet hyväilyt puolin ja toisin, kortsu päälle ja panemaan.
Tämmöiseen vaan ei taida kovin helposti naista löytyä, vaikka haaveena varmasti olisikin. Tietysti pitäisi sen verran tutustua, että tietää toisen olevan luotettava ja terve. Muuten mieluusti suht anonyyminä, sehän koko jutussa olis osa jännitystä.
Hienoa olis vielä jos olis vakituinen anonyymi sovituskoppipano, molemmat vois tyydyttää himonsa ja jatkaa arkiasioita. Siitähän olis mukava jatkaa ostoksille.
t. Sovituskoppihaaveilija
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo: Seuraavalla hallituksella ei ole yhtään enempää rahaa
Valtiovarainministeriön virka-arvion mukaan julkisen talouden sopeutuksen tarve on noin kymmenen miljardia euroa ensi va3174616Suomen kieli hiipuu vähitellen Vantaalla
nykytahdilla jo joka kolmas vantaalainen on vieraskielinen 2030-luvun alussa. Maahanmuutto, suomalaisten alhainen synty1224113Kun puolustusvoimat on huolissaan nuorison huonosta kunnosta
ajatellen varusmiespalvelusta(kun moni joutuu keskeyttään), niin johan tuli joku yliopiston vasemmistonainen selittään,2102492Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1012169Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.381726- 311336
Tiesitkö? Kohutun L/over sarjan Juha eli Jani Volanen on tämän julkkisnaisen ex-mies!
Jani Volanen näyttelee L/over - ikuisesti minun psykologisessa trillerissä Juhaa. Mutta tiesitkö, että hän on tämän julk71299Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv11269Ajattelen sinua
Ajattelen sinua joka päivä, joka hetki… Kaikkea, mitä minun olisi pitänyt sanoa sinulle, enkä osannut sanoa, kaikkea nii491234entäs jos yhtenä päivänä kävisi niin
että miehet vaan yhtäkkiä kollektiivisesti kyllästyisivät ja lopettaisivat naisten palvelemisen ja naiset saisivat pärjä1461001