Mies, 46v, Helsinki
Moi. Lauantaina 4.4 klo 15-19 järjestän taas orgiat, joissa olen itse tähtenä. Anonyymisti kaikilla huput päässä., niin ujotkin uskaltautaa tulla.Imen ja annan peppua. Olen skode, karvanen äijä.
Moi. Lauantaina 4.4 klo 15-19 järjestän taas orgiat, joissa olen itse tähtenä. Anonyymisti kaikilla huput päässä., niin ujotkin uskaltautaa tulla.Imen ja annan peppua. Olen skode, karvanen äijä.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Au, au vaan kuuluu kun frankie pojat ryhtyvät hommiin🤣
Fgth - relax.
Järjestät oikein kunnon koronanlevitysorgiat?
Just niin idiootti kun on
Sulla kuppa aivoissa jytää ja lopusta korona pitää huolen.Päästä noista sun typeristä kommenteista.
Hohoo kukaan täysjärkinen ei köyri vieraitten kanssa kun korona jyllää. Tuon nyt tyhmempikin tajuaa
Kyllä varmasti tajuu.Siksi tollasen tollon tarvitse aikuisia ohjeistaa.Hanki urpo elämä ja pidä turpas kiinni.
Siinäpä yks runkkari pelle veti kilarit kun ei muuta kykene vetämään 😘
Jokainen miehen kanssa köyrivä ukkomies pitäisi käräyttää, ja kertoa niiden vaimoille.
Siitäkö tulis sulle hyvä mieli.Hanki elämä
Hanki sinä pesäpallomaila perseesees uuvatti
Urpolta meni hermo.Mistä noita tekopyhiä paskoja riittää.Tarkastele omia tekemisiä ja taipumuksiasi jos on noin kova tarve arvostella muita,Ja susta selvän tekemiseen en tarvii pesäpallomailaa.Elä ja anna toisten elää vitun taukki jeesustelija.PS.Onko Tauski sukua sulle.
Hei landepaukku täällä stadissa ei ole pesäpallomailoja työntele siellä sitä omaasi.