Ipulaiset levittävät saastaa ja valemediaa

Anonyymi

Kuten ipu keskustelu sivuilta saamme valitettavasti lukea, on se täynnä alatyylistä solvausta ja köykäisesti laadittua panettelua maan vastuunkantajia kohtaan.

Toista yhtä häikäilemättömnästi maapallon laajuista epidemiakriisiä omaksi edukseen ja vastuunkantajia vastaan valheilla ja törkeillä syytöksillä hyökkäävää valhetehdasta kuin ipu ei ole.

Toivottavasti meilläkin otetaan puolan mallin mukaiset lait poikkeustilan ajaksi käyttöön ja nämä narsistiset horopäät suljetaan vähintäänkin pariksi kymmeneksi vuodeksi pakkotyölaitokseen kauaksi kaikista sosiaalisen median yhteyksistä.

4

165

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      SN esiintyy nyt Orbanina. Ei ollut yllätys. Vaviskaa kaikki suomalaiset.....

      • Anonyymi

        jaahas sama höpö päässyt taas kriisiaikan ulos homeisestaa kopistaan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        jaahas sama höpö päässyt taas kriisiaikan ulos homeisestaa kopistaan.

        Ja käyttää koronakriisiä hyväkseen rahaa huijatakseen. Taloutta tuhotaan tuhoamalla ihmisten rahat. Se tehdään nyt inflaatiolla. Vientiteollisuuden puolesta puhujat ovat hävinneet,toivottavasti häviävät kaiken. Odotamme asiaan muutosta Suomen hallituksesta mutta en usko enää toiveiden toteutumiseen kaiken typeryyden jälkeen.


    • Anonyymi

      SN esiintyy nyt vastuunkantajana. Tämäkö johtaa talouttamme kohti tuhoa?Elämme erikoisia aikoja.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anteeksi arkuuteni

      Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
      Ikävä
      51
      991
    2. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

      Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
      Iisalmi
      15
      868
    3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      501
      799
    4. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      46
      737
    5. Mikä on ollut

      Söpöintä välillämme?
      Ikävä
      42
      664
    6. Hyvännäköinen pakkaus

      Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
      Ikävä
      37
      619
    7. Tykkäätköhän vielä minusta?

      Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
      Ikävä
      30
      596
    8. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

      Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
      Sinkut
      166
      553
    9. Olet ihana

      Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩‍❤️‍👩❤️😼😘
      Ikävä
      37
      530
    10. Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?

      Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan
      Maailman menoa
      55
      501
    Aihe