Ja se on hyvä juttu. Marin ja kumppanit yrittivät aluksi löysäillä Ruotsin mallin mukaisesti, mutta Halla-ahon konahdettua hieman, tytöt menivät kyyryyn ja tottelivat Herraansa.
Noin se meni ja sen voi tarkistaa, jos ei usko!
Marin kopioi Halla-ahon ohjeet koronaviruksen hoitoon!
14
129
Vastaukset
- Anonyymi
Totta. Asian voi tarkistaa helpolla.
Nyrvistön käskytys tuli vasta Mestarin opetuksen jälkeen, joten hän oli jälkiviisas tapansa mukaan. - Anonyymi
Marinin hallituksen hidastelun johdosta kuolemia tulee olemaan ainakin 50% enemmän.
- Anonyymi
Lentokenttäasiassa ohjeet menivät käsittämättömän kauan HARAKOILLE. Suomi saastui hallituksen velttouden takia Uudeltamaalta käsin.
- Anonyymi
No just noin. Jonkun pää sais olla vadilla. Teko aiheutti monta turhaa kuolemaa
- Anonyymi
Jälkiviisasta persuöyhötystä.
- Anonyymi
kaksi kolmasosaa kuolonuhreista on hallituksen syytä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
kaksi kolmasosaa kuolonuhreista on hallituksen syytä
Mä kun luulin että koronaviruksen.
- Anonyymi
Ei ole jälkiviisautta se kun asiasta mainittiin jo etukäteen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei ole jälkiviisautta se kun asiasta mainittiin jo etukäteen.
Ja mainitsijoita persut tietty, ei muut.
- Anonyymi
Halla huutelee oppositiosta. Ketään ei kiinnosta.
Halla-aho oli alunperinkin oikeassa ja johdatti viisaudellaan Marininkin totuuteen. Amen.
- Anonyymi
Pusi-Majuri kirjoitti:
Halla-aho oli alunperinkin oikeassa ja johdatti viisaudellaan Marininkin totuuteen. Amen.
Juuri näin!
- Anonyymi
Halla-aho itse helmikuussa levitti koronaa kun matkusteli pitkin ulkomaita.
- Anonyymi
Minä en huomaa Marin ohjeissa missään kohtaa nieleskelyä joten ne eivät ole Halla-aholta kopioituja.
Tietääkseni Huhtasaari on kopioija?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1244902Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1954693Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle
Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku112348Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1211997- 4031741
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a371518Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann101338Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3781235- 841209
- 741065