Ruumispusseihin tungetaan eläviä koronan uhreja ja poltetaan krematoriossa elävinä.
https://www.breitbart.com/asia/2020/04/07/report-wuhan-funeral-homes-burned-people-alive/
Kuinkahan pian sama homma tulee Suomessakin ajankohtaiseksi?
https://www.breitbart.com/asia/2020/04/07/report-wuhan-funeral-homes-burned-people-alive/
Kuinkahan pian sama homma tulee Suomessakin ajankohtaiseksi?
Vastaukset 21
Vanhimmat
Olisi kiva ähdä video missä Katainen tungetaan elävänä ruumispussiin ja lykätään uuniin.
Homma otetaan käyttöön ensin puolassa. Siellä on käyttämätöntä krematoriokapasiteettia.
Raportti: Wuhanin hautajaiskodit palavat koronaviruksen uhrit elossa
Kiinan koronaviruspandemiasta peräisin olevat Wuhanin paikalliset ovat kuulleet hautajaisten kotiuuneista tulevia huudoja. Jotkut sairaaloissa hoidetuista sanovat työntekijöidensä laittavan elävät koronaviruspotilaat vartalolaukkuihin, Radio Free Asia (RFA) raportoi maanantaina.
RFA totesi, ettei se pystynyt riippumattomasti todentamaan, että Kiinan kommunistinen puolue poltti koronaviruspotilaita elossa, eikä kommunistinen puolue ole vahvistanut tai kiistänyt huhuja. Kuitenkin ovat edelleen huhut, että jotta Wuhanin ahtaissa sairaaloissa olisi tilaa uusille potilaille, lääketieteen henkilökunta valitsi vanhemmat potilaat todennäköisemmin selviytymään tartunnasta ja lähetti heidät polttolaitoksille heidän ollessaan vielä elossa ja tajuissaan.
RFA lainasi lähdettä, joka on lähellä hautaustoimintaa. Hänet tunnistettiin vain Ma: ksi, joka kertoi kuulevansa raportteja "ihmisistä, jotka pidättyivät ja pakotettiin ruumiinlaukkuihin heidän liikkuessaan".
"Jotkut ihmiset sanovat, että ... hautauskodeista, uunien sisäpuolelta tulee videoleikkeitä huutoista, jotka kertovat meille, että jotkut ihmiset vietiin hautajaiskoteihin heidän ollessaan vielä elossa", Ma lisäsi.
Ma pani merkille myös videotodistuksen tuntemattomalta vanhemmalta naiselta, jota oli hoidettu Wuhanin sairaalassa, oletettavasti kiinalaisen koronaviruksen vuoksi.
"Yksi vanha rouva sanoi, että he panivat yhden kaverin ... vartalokassiin, kun hän ei ollut vielä kuollut, ja veivät hänet krematooriumiin, koska häntä ei ollut mahdollista pelastaa", Ma kertoi RFA: lle.
Video, jossa vanhempi nainen puhui nimettömästi kameralle, alkoi levittää sosiaalisessa mediassa helmikuussa, jolloin hän kertoi todistavansa vierekkäin olevaa potilasta Wuhanin sairaalassa, joka oli täytetty ruumiin pussiin ollessaan vielä elossa.
"Hän ei ole kuollut, jalat ja kätensä liikkuvat edelleen", nainen sanoo, "[ne] käärivat hänet muoviseen vartalolaukkuun ja vetivät sen."
Vain kiinalaiseen Falun Gong -liikkeeseen sitoutuneen lähetystoiminnan harjoittajan New Tang-dynastian mukaan nainen puhui Wuhan-korostuksella, mikä viittaa hänen olevan kotoisin Kiinan keskustasta.
Vieläkö ihmiset lukee reitparttia?
Kiinassa nyljetään turkiseläimet elävältä, kalikalta vaan taju pois ja turkki pois minuutti, näin ollen turkki ei vereidy , raato traktorin lavalle.
Suomessa tainnutetaan sähköllä ja sen jälkeen nahka taanalle ja jälleen alle minuutin sekä raato lavalle.
Kuka idiootti Suomessa vielä lukee Breitbartia? Luleeko edes persut?
Meinaatko että Vartiotorni on sitä oikeata lukemista?
https://www.jw.org/fi/kirjasto/lehdet/
HERÄÄ PAHVI!
Suomen telkkarissakin näytettiin, kun Kiinassa hitsattiin kerrostalojen alaovet kiinni. Onnistuisikohan länsimaissa?
Hoitas korona koko kiinan pois. Loppuis eläinrääkkäykset sielläkin..
Tuskin loppus. Ei pienessä Suomessakaan ole eläinrääkkäykset loppuneet mihinkään.
Onko Bannon nykyään alkoholisti? Ainakin näytti alkoholistilta tv:ssä pari viikkoa sitten.
Suomessa kettua yritetään tappaa invertterillä johon otetaan sähkö auton akusta. Kettu menettää hetkeksi tajuntansa, ja herää sitten iloisena ilman nahkaa!
Länsimaat ( koko eu ) teettää aivan kaikki nippelit ja osat , komponenttinsa siellä epärehellisessä kiinassa , sopimukset on tehty vaikka koko maailma ei usko mitään kiinasta tullutta uutista todeksi.......paitsi tiestysti corona potilaat uskotaan olevan totta , ihan yhtä totta kuin apollo 13 katiska joka käsi kuussa........
Wtc romahti jenkeissä 2001 , eikä saatu tähän päivään mennessä yhen yhtä valvontakameran kuvaa talon sisältä , ei edes kaitafilmin kuvaamaa ( sisätiloista)
Ja lähettivät vieläpä kaikki talon raudat pikavauhtia tuonne , valemaahan jonka puheita ei voi uskoa.........tämän pituinen tämä.
Media on ihmisen parasta propagandaa , oma muisti tuhoutu kun kovalevyä pilataan täydellä paskalla.
Kiinalaiseen tehokkuuteen voimme aina luottaa. Homma otetaan aina haltuun.
"Kiinassa nyljetään turkiseläimet elävältä, kalikalta vaan taju pois ja turkki pois minuutti, näin ollen turkki ei vereidy , raato traktorin lavalle."
Kuulostaa juuri niin saastepandakommunismilta kuin kuulostaa vain voi...
Kiinassa on corona...uskon
Tartuntoja on vähän....en usko
Kuolleita paljon.........uskon
Tauti lähti torilta.....uskon
Tauti on nyt loppunut kiinassa..en usko
Tauti on lab virus.....en usko
Kiinaan voi luottaa....en usko
Kukaan ei koskaan valehtele....en usko
Kaikki valehtelevat , en usko , joulupukki ei ainakaan.
Persut eivät ole vallassa joten ei pelkoa
Aikamoista peliä Kiinassa, ainakin jos tämän jutun väitteet pitävät paikkansa:
https://www.verkkouutiset.fi/tutkija-paljastaa-nain-kiina-pimitti-koronavirusta/#122a2b85
Ehkä nuo alkuvaiheet joskus tulevat tarkemmin tietoon, mitä tapahtui ja mitä ei tapahtunut.
Rapatessa roiskuu.
Tämä juttu siis EI OLE rasismia? Vai.........