Metallinkeräys tukossa Citymarketin luona

Viikon verran jo ollut metallinkeräyspiste täpötäynnä Citymarketin vieressä. Ihmiset silti jatkavat metallin palauttamista täyteen säiliöön. Tällä hetkellä teräväreunaisia säilykepurkkeja tursuaa jo asfaltille.
2110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jätepisteet Loimaalla ihan pers...tä,toinen kylän ahtaimmassa paikassa kauppojen välissä.ja toinen joen rannassa kuralammikkojen keskellä,ilmeisesti asia ei kuulu kenellekkään.

Äänestä

Nyt se oli jo tyhjennetty. Uskaltaa taas ajaa siitä ilman huolta että terävä metalli puhkaisee autonrenkaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Viikon verran jo ollut metallinkeräyspiste täpötäynnä Citymarketin vieressä. Ihmiset silti jatkavat metallin palauttamista täyteen säiliöön. Tällä hetkellä teräväreunaisia säilykepurkkeja tursuaa jo asfaltille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu