Hannele Ranta

Anonyymi

Hei kaikille. Miten Hannelen näkemät asiat ovat toteutuneet? Tähän hetkeen ainakin näki tarkasti mut kuinkas tuleva?

6

1676

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minua kiinnostaa myöskin. Soitin alkutalvesta ja hyvin näki tilanteeni. Kiinnostaa heittääkö aika paljon tulevaisuuden suhteen. Konkreettisia asioita näki, jotka voisivat hyvin toteutuakin.

    • Anonyymi

      Minulle ei nähnyt mitään oikein. Kaikki mennyt aivan eri tavalla.

    • Anonyymi

      Aika heittää, ihan kuin muillakin ja vuosilla.

    • Anonyymi

      Minulle näki uuden miehen tulevan elämääni aivan pian. No sellainen tulikin, olinkin hänet jo soiton aikaan tavannut ohimennen - uudessa työpaikassani - pian soiton jälkeen huomasimme molemimmanpuolisen kiinnostuksen - äkki rakastuminen.
      Sanoi myös, että työssä näkyy pois lähteminen, tulee muutos, voi olla että työnantaja pysyy samana jos mahdollista, mutta pois lähtö näkyy. Vuosi soitosta tuli nykyisessä työpaikassa uusi tehtäviä auki, sain sellaisen ja läksin pois edellisestä yksiköstä ja työt muuttuivat radikaalisti. Olin soittaessa ollut uudessa työpaikassa vajaan vuoden, joten silloin poislähtö kuulosti utopialta. Eli minulle kyllä näki. Yksi konkreettinen asia ei ole vielä tapahtunut, tosin siihen ei aikaa sanonutkaan. Olen katsellut, mutta Hannele ei ole ollut pitkään aikaan rajatiedossa tavoitettavissa.

    • Anonyymi

      Hyviä kokemuksia Hannele Rannasta, monet asiat toteutuneet. Jotenkin realistisen oloinen, saa hyvin kiinni nykyhetkestä. En tiedä katsooko korteista vai miten näkee, mutta vastaukset kysymyksiin tulevat nopeasti ja varman oloisesti.

    • Anonyymi

      Täyttä hölynpölyä. Mikään pitänyt paikkaansa.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Huomenta ihana

      Kauniskasvoinen ihanuus 😘 saan sut vielä
      Ikävä
      40
      7003
    2. Hei rakas...

      Miten on työpäivä sujunut? Rakastan sinua 💗
      Ikävä
      32
      3948
    3. Ei tämä etene ikinä

      Kun kumpikaan ei enää ota yhteyttä. Mä en ainakaan uskalla.
      Ikävä
      46
      3357
    4. Edelleen sitä on vaikea uskoa

      Että olisit oikeasti rakastunut muhun
      Ikävä
      40
      2949
    5. Vitsi mihin menit. Heti takasin.

      Mä näin sut tuu takasin! Oli kiire, niin en ehtiny sin perään!
      Ikävä
      17
      2726
    6. Toiveikas vai toivoton

      torstai? Ajatuksia?
      Ikävä
      37
      2238
    7. Mukavaa päivää

      Mun rakkauden kohteelle ❤️ toivottavasti olet onnellinen
      Ikävä
      16
      2196
    8. Koko ajan olet

      Senkin suhteen kiusannut. Halut on ihan mielettömät olleet jo pitkään
      Ikävä
      41
      2153
    9. Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...

      Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons
      Suomalaiset julkkikset
      47
      2097
    10. Miksi et irrota otettasi

      Suhteeni?
      Ikävä
      40
      2058
    Aihe