Sanna marin o nmaailamn paras pääministeri

Paras pm. Suomessa kautta aikojen
Oikeuden mukainen
Poisti pakkotyön kikyt ryryytysmallit
Tasauolinen. Kansakunnan edun asialla


Onko mitään perusteita että ei olisi oikeuden mukainen.


Tietenkin riistopotvareita harmitaa kun
Yritystuki ja maataloustuki siirtyvä t kelan anottaviivn hatkinnavaraisin sosiaali avustuksiin ja tarveharkintaan
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Anteeksi unohtui allekirjoitus.

Olemme siis Tampereen lesbot r.y:ssä päätyneet tähän mielipiteseen alla 10 hengen kokoontumisessamme - eikä siihen tarvita sen laajempaa tutkimusta tai analyyseja miksi näin koemme niin sen täytyy olla!

Uskon koko maan lesbiaanit ja muut vähemmistöläiset puolueesta riippumatta yhtyvät tähän "lättä" arvioomme jonka näin ilmaisemme valtakunnallisesti kaikkien tietoon!

Kiitämme; Treen lesbot r.y.

Äänestä

Maailman paras yhtä selvästi kuin aloittaja maailman paras kirjoittaja.

Selkosuomeksi täystöppö ja -möhläri.

Äänestä

Tässä teile maailman täydellisimmille riistokapitalisyeille sinne tehtaan johtoon korjattu versio ni

Kiitos huomaivaaisuudetann e ja. Muutenkin kaikkeahyvää

Toivottavasti tienaatte taas mijoonia ris t ämällä köyhiltä jo tänää kun olette niin rikaita


Vai onkohan osoteenne sittenkin. Kontulan vanhapuoli ja vuokra yksiö ilman autopaikaa

Äänestä

Paras pm. Suomessa kautta aikojen
Oikeuden mukainen
Poisti pakkotyön kikyt nöyryytysmallit
Tasauolinen.
Kansakunnan edun asialla aina. Toisin kuin sipilä ja porvarit

Onko mitään perusteita että ei olisi oikeuden mukainen.

Tietenkin riisto porvaria harmitaa kun
Yritystuki ja maataloustuki siirtyvät pikaisesti kelan anottaviin harkinnavaraisiin sosiaali avustuksiin ja tarveharkintaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Paras pm. Suomessa kautta aikojen
Oikeuden mukainen
Poisti pakkotyön kikyt ryryytysmallit
Tasauolinen. Kansakunnan edun asialla


Onko mitään perusteita että ei olisi oikeuden mukainen.


Tietenkin riistopotvareita harmitaa kun
Yritystuki ja maataloustuki siirtyvä t kelan anottaviivn hatkinnavaraisin sosiaali avustuksiin ja tarveharkintaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu