Mitä jos olette kaikki oikeassa?
Mitä jos ?
7
63
Vastaukset
- Anonyymi
Uskon että kaikki salaliittoteoriat tulevat ennenpitkää osoittautumaan todeksi. Ensin jenkit joutuu myöntään kuuhuijauksen, moonhoax.in kannattajat on olleet oikeassa ja sitten koko korttitalo romahtaa ja paljastuu että maakin on litteä.
- Anonyymi
Unohtamatta esim. WTC-torneja ja Malesian Airlines-tapauksia.
No Nasan ja American kannattaisi ihan puhtaasti vain myöntää, että se kuussa käynti 1960-72 oli feikkiä. Voisivat siten keskittyä ihan puhtaalla omallatunnolla ja valehtelematta asioista uuteen yritykseen. Ja miksi sen pitää olla aina Ameriicca mikä sinne menee? Eikö voi kaikki tekniikan päälle ymmärtävät valtiot yhdessä osallistua ja kulut osaltaan maksaa, olisi paljon uskottavampi, kuun pinnalle myös joku Maan-lippu pystytettävä eikä sitä ryvettynyttä ämeriican false flagia!
- Anonyymi
Kaikki me olemme oikeassa. Tai ainakin puustinen on.
- Anonyymi
Periaatteessa mahdollista universumissa, jonka kukin kokee omasta, muista poikkeavasta näkökulmasta.
Kaksi katsoo taivaalle. Yksi näkee Kiinaan lentävän lentokoneen, jonka tarkoitus on tuoda lisää suojamaskeja Suomeen. Toinen linnun, joka pitää kovaa ääntä. Kumpikaan ei kysy miten joku muu näkee, koska molemmat kuvittelevat toisen näkevän saman kuin itse, eikä tilanteesta ole ulospääsyä.
1:
A - Näen koneen, joka lentää kiinaan.
B - Joo, niin mäkin.
2:
A - Lentääpä kovaääninen lintu.
B - Joo, niin lentää.- Anonyymi
Unohdit sen sakin joka näkee vain kemikaalio-koneita.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?1606586Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell2064205PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä
Toivottavasti on s i n i v u o k k o nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w4872891- 322794
- 2012385
- 1862209
Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka
Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale1491528- 611400
Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi
Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.371334Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?961151