Ja "vääränlaisten" mielipiteiden kannattajien elintila supistetaan vainoamisella ja syrjinnällä ja poliitikkojen autot poltetaan siinä "paremmassa terrorismissa".
Saksa on nykyään vasurinatsismin kehto.
http://timesofsweden.com/2020/04/13/germany-right-wing-afd-politicians-car-set-on-fire-in-series-of-attacks/
Saksa on nykyään vasurinatsismin kehto.
http://timesofsweden.com/2020/04/13/germany-right-wing-afd-politicians-car-set-on-fire-in-series-of-attacks/
Vastaukset 9
Vanhimmat
Natsien juuret löytyvät vihervasemmistosta. Arvopohja on pysynyt samana.
Totta. He ovat varsinainen kansallissosialisti ryhmä.
Vain heidän tapansa ajatella on ns "oikeamielisyyttä" Täydellinen yhteneväisyys.
Komppaan, sillä vihervasemmistolainen eli SDP-johtoinen SatSHP harjoittaa juuri aloittajan mainitsemaa vainontaa eli gang stalkingia ja eugeniikkaa tiiviissä yhteistyössä demokraattijohtoisen CIA:n kanssa.
Suvaitsevaiset suvaitsevat kaikki mielipiteet ja näkemykset, kunhan ne vain ovat samanlaisia kuin heidän omansa.
Ja väkivaltaan tai laittomuuksiin he eivät ryhdy paitsi jos lakia rikotaan hyvässä tarkoituksessa.
Juuri näin. Se on sitä "parempaa ja oikeudenmukaisempaa totalitariaa" mitä vasurit harrastavat.
Milloin te uskotte, että natsit, eu ja komukat ovat yksi ja sama asia?
EU on saksan unelma, 4s valtakunta.
Onpa persu tänään normaaliakin harhaisempi.
Milloin brysseli ja eu tulee ulos kaapista natsismin kanssa?
Lippu on jo natsilipun kopio.
Ihme olisi jos tuollainen terroristiryhmä ei teoillaan aiheuttaisi vastakaikua.
Kun on tarpeeksi oikealla, niin kaikki muut näyttää olevan vasemmalla.
https://demokraatti.fi/saksan-tiedustelupalvelu-suurin-uhka-demokratialle-on-aarioikeistolainen-terrorismi-afdn-radikaali-siipi-muodolliseen-tarkkailuun/