JUMALAT ovat aikoinaan aiheuttaneet Ylhäältä Käsin lasten hyväksikäytön ja she-male friikki asiat. Nämä kaksi äärimmäistä ilmiötä alkoivat oikein jätti-buumina levitä 90-luvulla koko maailmaan, myös länsimaihin.
JUMALAT ovat Valtakuntineen KAATANEET, ujuttaneet Kaiken tuon ihmisille, Ylle päälle, yltä päältä ja joillekin He saivat sisään asti tuon kaiken ällö-tunteen. Joistakin ihmisistä He Kaikella tuolla saivat jopa aikaan pedofiilejä ja she-male friikkejä. Varsinkin mies-puoliset she-male friikit ovat erittäin hyvä, huono esimerkki siitä, kuinka voidaan vastentahtoisesti KAATAA tuollaisia asioita ihmistä kohtaan. He varmastikaan EIVÄT ole valinneet, halunneet osaansa. Ja tuokin asia, kuten lasten hyväksikäyttö on niin luonnon vastainen asia, EIKÄ noita esiinny luonnossa, eliökunnassa ollenkaan. Eläimet EIVÄT sellaista tee.
Pitää ymmärtää MISTÄ nuo asiat ovat KAADETUT ja johdetut: JUMALILTA Valtakuntineen! Absoluuttinen Tosiasia!
JUMALAT hyväksikäyttäjiä
7
235
Vastaukset
- Anonyymi
> JUMALAT ovat aikoinaan aiheuttaneet
Miksi uskoisin tuon? Ja ketä tarkoitat "jumalilla"?- Anonyymi
Spammannut koko palstan täyteen omia harhojaan. On muutama oikea sekopää tällä foorumilla... ja he ovat todella äänekkäitä.
- Anonyymi
Te kaksi aloittajalle vastannutta ja toiset kaltaisenne: olkaa idiootteja jatkossakin, älkää vaan uskoko mitä niin paljon koko maailma on kertonut ja aina vaan kiivaammalla tahdilla.
Ette tule koskaan tietämään, tajuamaan, Mitkä Vallat täällä vallitsee maailmoineen ja energiakenttineen. Sitten vaan toisten kaltaistenne kanssa täällä osoittelette ihmisiä ja sanotte, että hänestä/heistä itsestään johtuu tai ovat muuten harhaisia tms. Suuri osa, kuten en minäkään, ei ole harhaisia, vaan olemme nähneet elämää, asioita, oikeita tapahtumia ja maailmoja täysissä ruumiin ja sielun voimissamme. Ja ymmärtäen asiat, olemassaolot ja olosuhteet oikein.
Te kiellätte näiden asioiden ja/tai ilmiöiden olemassaolon ja kehtaatte täällä osoittaa ihmisiin: olette itse aivovammaisia, pitäkää idioottimainen olemassaolonne. Minun elämääni ei pysty vaikuttamaan, elän hyvää, normaalielämääni. Te idiootit saatte kyllä opetuksen, olkaa hyvät! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Spammannut koko palstan täyteen omia harhojaan. On muutama oikea sekopää tällä foorumilla... ja he ovat todella äänekkäitä.
Joo, ei nää osaa muuta kuin saastuttaa keskustelufoorumeita.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joo, ei nää osaa muuta kuin saastuttaa keskustelufoorumeita.
Idiootit, hullut uskovat= saan todistajia kaikelle täällä ilmoittamalleni asialle= imageille, illuusoille, joita Jumalat esittivät ilmatilassa ja levittivät minusta.
Saan ison lukumäärän ihan tavallisia, viisaita, järkeviä ihmisiä Etelä-Suomessa todistamaan kaiken minusta esitetyn asian.
Itse oletye hulluja, kun sokeana uskotte, kysymättä asioita, kyseenalaistamatta Jumalaa, vaikka koko maailman historia on täynnä oikeaa, tosikertomusta Hänestä Hirveyksineen. Pitäkää hyvänänne Jumalat ja viekää pois! Emme halua Heitä eikä yeitäkään enää elätettäväksemme.
Olette itse saastaa tolla kaikella valeellanne= hyvää Jumalasta, joja on kaiken ihmistenkin asian ym. rikoksen takana. Ette tiedä, kun olette hulluja ja umpisokeita siinä uskossanne, hyväuskoiset uskovaiset. Minulla on Totuus, absoluuttinen, ainoa Totuus ja sen olen täällä AINA ilmoittanut! Valeenne ovat loisten valeita! Ja tunnetusti: itse aina aloitatte olemaan ihmistä vastaan...on siinä meillä uskovaiset, hävetkää! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Idiootit, hullut uskovat= saan todistajia kaikelle täällä ilmoittamalleni asialle= imageille, illuusoille, joita Jumalat esittivät ilmatilassa ja levittivät minusta.
Saan ison lukumäärän ihan tavallisia, viisaita, järkeviä ihmisiä Etelä-Suomessa todistamaan kaiken minusta esitetyn asian.
Itse oletye hulluja, kun sokeana uskotte, kysymättä asioita, kyseenalaistamatta Jumalaa, vaikka koko maailman historia on täynnä oikeaa, tosikertomusta Hänestä Hirveyksineen. Pitäkää hyvänänne Jumalat ja viekää pois! Emme halua Heitä eikä yeitäkään enää elätettäväksemme.
Olette itse saastaa tolla kaikella valeellanne= hyvää Jumalasta, joja on kaiken ihmistenkin asian ym. rikoksen takana. Ette tiedä, kun olette hulluja ja umpisokeita siinä uskossanne, hyväuskoiset uskovaiset. Minulla on Totuus, absoluuttinen, ainoa Totuus ja sen olen täällä AINA ilmoittanut! Valeenne ovat loisten valeita! Ja tunnetusti: itse aina aloitatte olemaan ihmistä vastaan...on siinä meillä uskovaiset, hävetkää!Mene jonnekin muualle vaahtoamaan sekopääjuttujasi
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mene jonnekin muualle vaahtoamaan sekopääjuttujasi
Se on Totuus, mutta sua hullua, idioottia EI kiinnosta, koska uskot ALIENS-Olentoihin, Jumalaan ja Jeesukseen, eli kaasupilviolentoihin.
Jatka samaa rataa, hullu uskova, sun mielipiteilläs ei ole mitään väliä...kaikki kertomani on Totta. Sinä puhut paskavaleita niistäkin! Painu v...tuun, dorka!
Katsos, kyn on olemassa asioita ja tapahtumia, joita sinä et ikunä näe: Ne silti ovat olleet olemassa!
Lukeudut niihin sairaisiin ihmisiin, jotka joko syyttävät tai osoittavat kaiken virheen ja vian ihmiseen. Et tiedä v...ttuakaan oikeasti asioista! Itse osoitan vaan kaltaisilles osoittajille takaisin, en muuten.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä
Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien2313417- 603005
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I472597Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk332538Työvoimatoimisto
Nyt kysyisin miksi pitää käydä työvoimatoimistossa paikanpäällä, kun he eivät muuta tee kuin laittavat koneelle uudet ve792058Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä851889Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro191855Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva401832Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.911692Mietin sua liikaa
Mietin nytkin sitä, että millaista se olisi tulla kotiin, kun sinä olisit täällä vastassa. Tai niin päin, että sinä tuli691053