Kokoomus käyttää persuja hyväkseen ja vetää rahat liiveihin

Persuraukat eivät tajua sitä että ovat kaikesta uhostaan huolimatta pelkkä käsikassara Kokoomuksen rahamiehille. Hajoita ja hallitse!

Buah hah hah!
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hush, se on salaisuus.

Pannaan rahat taskuun!

Äänestä

Täytyy ihmetellä noiden puolueiden -Kepu, SDP ja PS- typeryyttä, kun Kokoomus kusettaa niitä vuoron perään uudelleen ja uudelleen, ja junailee joka ainut kerta hallussaan olevilla medioilla syyt omista rikoksistaan muiden niskoille.

Jos em. puolueilla olisi hitunenkaan järkeä, toimisivat ne aina yhteistyössä niin, ettei Kokoomus-syöpä ikinä pääsisi hallitukseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Persuraukat eivät tajua sitä että ovat kaikesta uhostaan huolimatta pelkkä käsikassara Kokoomuksen rahamiehille. Hajoita ja hallitse!

Buah hah hah!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu