Piin numeraali on 0.785.kattilan halkaisija 24 cm ja korkeus 17 cm. 24x24 cm on 576 x 0.785 on 452.16. 0.0452.16 x 0.017 on 7.68672 litraa.Kelpaa teollisuuden käyttöön.
Piin numeraali
7
99
Vastaukset
- Anonyymi
Tämän ratkaisija on nero.
- Anonyymi
En tiedä. Pii on 3,14.................
- Anonyymi
Kalastajan pitää valittaa tuosta! Kavan ja Deniksen vika...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kalastajan pitää valittaa tuosta! Kavan ja Deniksen vika...
Oletko unohtanut lääkkeet? Vainoharhaisuus paistaa läpi.
Kalastaja on hankolaisten asialla. Hän on Sankari.
Muut ovat pelkureita, jotka huutelevat puskista tai kulkevat mainitsemasi henkilöiden talutusnuorassa vailla omaa tahtoa.
On tehtävä oikein.
- Anonyymi
Pohjoiskoreassa oli 1989 käytössä numeraalinen kaava säiliöitä valmistavassa yrityksessä.hiukan ihmettelin kunnes tajusin asian.pitemmälle johdettua Einsteinin havainnot vakioista on kaikki mahdollista hyödyntää teollisuudessa jos yritys haluaa.selkeä ja hyvä.
- Anonyymi
Maailmankaikkeuden tilavuutta ei pystytä laskemaan tarkasti.klooninavat pitänevät pystyssä.jos suuren iso tapahtuisi lyhistyminen.ei numeroita juuri nyt tarvita.kengätkin pitää sovittaa,kun numerot ei täsmää.
- Anonyymi
Mihin tallaaja piitä tarvitsee
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannan kirja USA:n bestseller!
"Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä20611881- 298218
Metsäalan rikolliset
Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.596303Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..1765221- 564967
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai504508Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1164418- 1193916
- 823415
- 531957