Oudon usein tulee tuo "BAD GATEWAY"

-virhesivu eteen, kun klikkaa jotain aloitusta tai laittaa omaansa menemään, liekö laitekohtainen häiriö vaan tässä??
Toisella kertaa tai uudelleenlatauksella kyllä aina tokenee..
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

totta, hybridikeskusken suorittama valvonta on kovaa....

todellisuudessa täysin turhaa, mitättäömiä huuhaa juttuja täällä vahtivat kun olisi tärkeämpää seurata terroristien keskusteluja facebookissa.

Mutta kuten tiedämme terrorismi taitaa olla valtion suojeluksessa....

Äänestä

välillä vaatii päivittää sivun, ei ole isompi häiriö ollut, huomannut...

Äänestä

Tekvät tarkastuksen oletko käynyt katsomassa mummo pornoa.

Äänestä

Äsken tuli --päät keit vei--

Äänestä

Ahistavaa kun kytätään.

Äänestä

Painaa vaan F5 niin sivulle pääsee

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

-virhesivu eteen, kun klikkaa jotain aloitusta tai laittaa omaansa menemään, liekö laitekohtainen häiriö vaan tässä??
Toisella kertaa tai uudelleenlatauksella kyllä aina tokenee..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu