JUMALAT ovat ESITTÄMIÄÄN Ikoneja

Anonyymi

JUMALAT ovat KAIKKEA ihmisestä esittämäänsä kuvaa , imagea/illuusiota, oli se sitten kuvallinen tai joillekin verbaalunen (kuin vaimea telepatia).

JUMALAT ovat Valtakuntineen ESITTÄNEET häväistyskuvaa ihmisestä, mutta He ITSE ainiastaan täyttävät mullään tavoin ja täysin kaikki sen laadun ja määrän, JOTA ovat esittäneet.

Vaaralliaia VALEITA ovat esittäneet nyt jo ylu vuosikymmenen minustakin, yhdestä ja samasta syyttömästä, kunnollisesta ihmisestä, norm. naisesta (vaaleana esitetty).

1

176

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jumalat ovat ALIENS-Olentoja ilmatilassamme, jotka hävittävät maata ja jopa inhimillistä ihmisyyttä noilla imageillaan/illuusioillaan. Nämä ALIENS-Jumalat ovat Jeesuksineen Itse ihan kaikkea sitä, mitä ovat esittäneet valkoihoisesta. Näitä ovat mm. Antikristus, she-male friikkejä (sattuu olemaan meinaan molemmat vehkeet) ja kantavat muuten lapsiaan Omissa Helmoissaan. Herrat ovat vielä hyväksikäyttäjiä monellakin tavalla.

      Nämä Jumala-ALIENS-Olennot täyttävät vieläpä ihan kaikki olemassaolevat diagnoosit, joita lääketieteestä löytyy, itse asiassa enemmän kuin niitä on olemassakaan. Herrat ovat vakavasti sairaita, absoluuttisen mielenvikaisia ja aika helv. vaarallisia. Se tullaan varmasti vielä näkemään esim. esitettyinä imageina/illuusioina, kuinka Herrat ajavat valeitansa, kohtalokkaita ja jopa vaarallisia tähän maailmaan, vale-imageina ihmisestä. Ja aina vaan kaiken aikaa Herrat Itse ainoastaan täyttävät kaikki nämä asiat, diagnoosit esitettyjen i agiwn/illuusioiden osalta.

      Esitetyt illuusiot ovat PELKÄSTÄÄN suora ja absol. rehellinen kuvaus Heidän mielenvikaisuudestaan. Absoluuttinen Totuus Heistä! Taivaskin tämän todisti jo 10/2014 ilmatilassa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      348
      7785
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      106
      5537
    3. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      111
      4633
    4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      27
      4430
    5. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      149
      4325
    6. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      52
      3947
    7. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      157
      3829
    8. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

      ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
      Maailman menoa
      77
      3727
    9. Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto

      Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava
      Maailman menoa
      37
      3647
    10. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      85
      3471
    Aihe