Tuki yrittäjät Menkää kokomukukseen töijin

Menkää nyt ssibostöihon kokoukseen

Miksi kokomuslaiset ruinsas sossutuki

Mika ette mee töihim

Menkää töijin
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Töitä riittää kuulrmma

Menkää töihin

Äänestä

Menkää töihin tuki pummi yrityäjät siiboomaan lokomuldren

Äänestä
  • Töihim

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Töihim

    Kokoomus loiset haluu tuli

    Eks se oo työttömien etuoikeus jonka kokoomus kieltä ää

    Kokoomus Pummit töihin Menkää töihon

    Äänestä

Opetalu sinut kirjoita oikke tolvanu.

Äänestä

Tuki yrittäjät äänestää kok.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Menkää nyt ssibostöihon kokoukseen

Miksi kokomuslaiset ruinsas sossutuki

Mika ette mee töihim

Menkää töijin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu