Haaveillut tilanteita

Anonyymi

Sanon sen tässä sulle. Kun olet joskus niskakipuja valitellut, niin olen jälkeenpäin unelmoinut voivani hieroa hartioitasi. Tekisin mielelläni. Mutta, mutta, entä jos, kuten sillä hetkellä voi olla kiusaus, suutelen sinua niskaan. Tuleeko korvapuusti vai puna poskelle?

M >N

14

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Puna poskelle❤️😘

    • Anonyymi

      Pitääkö tässä nauraa ?

    • Riippuu paljolti kuka sä satut olemaan. Ensireagtio olis et mitä vitt.a!!! Ja sit mulla nousisi se puna poskille.

      • Anonyymi

        Aitoriitta se kirjoitetaan reaktio

        Ei tule G kirjainta


      • Anonyymi

        Aitoriitta se kirjoitetaan reaktio

        Ei tule G kirjainta


      • Anonyymi

        Aitoriitta se kirjoitetaan reaktio

        Ei tule G kirjainta


    • Anonyymi

      Herttainen ajatus. Hieronta ja suudelma, kuka nainen sitä voisi vastustaa kaipaamaltaan mieheltä. Kun vain ajattelenkin sellaista..

    • Anonyymi

      Voi pupu vieköön.Niskahieronta mieheltä ja palkkioksi punastuneelta naiselta pusu.

    • Anonyymi

      Se puna olisi poskilla jo kauan ennen mitään suudelmaa

    • Anonyymi

      Tiedän jo miten taivaalliselta se hieronta tuntuisi. Uhhh... Tiedän, että vaikka se olisi ihan kiltti hieronta, niin olisin kanssasi aivan kuumissani. Tiedän kyllä miten se minuun vaikuttaisi. <3 Voisi olla vaikea pitää hengitystä normaalina, ja se suudelma niskaan.... En suoraan sanoen tiedä mitä sitten tapahtuisi, laittaisinko oman käteni sinun kätesi päälle ja vetäisin sinua lähemmäs vai ohjaisinko sinua intiimimpään kosketukseen vai alkaisinko vaan huokailla tai yrittäisinkö saada katse kontaktiin. Tiedän, että sen niskasuudelman jälkeen janoaisin ensisuudelmaa ja sitä, että saisi olla ihan kiinni vähintään halauksessa. SeNainen

      • No just.


      • Anonyymi

        Minua suudeltiin niskaan kun olin nuori. Sen teki ensimmäinen AVIOMIEHENI. yllättäen. Muistan sen hetken vieläkin, vaikka ujo oli kuin mikä.


    • Anonyymi

      En osaa sanoa, mutta katsotaan. Voisit kyllä hieroa vähän sais ajatukset toimimaan;)

    • Anonyymi

      Todennäköisesti katsoisin olkani yli varovasti silmiisi. Eräs mies näkisi vienon hymyni ja odotusta seuraavasta suudelmasta huulilleni.
      Kauan siitä jo haaveillut.
      n-->m

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      138
      3819
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      336
      2954
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      8
      1865
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      5
      1598
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1079
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      934
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      38
      864
    8. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      774
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      65
      731
    10. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      22
      708
    Aihe