On mä muutakin kuin sukupuolielin

Mut sen sun pitää ottaa selville tutustumalla muhun paremmin.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ok.

Äänestä

Ole vaikka jeesus ihan sama

Äänestä

Jos toinen haluaa olla vain iholla, kertoo se sinusta, että vakavaa suhdetta ei kannata odottaa!

Äänestä

Oot vaa perus isohko kikkeli jollaisia näkyy silloin tällöin ku vähä tonkii miesten housuja. :)

Äänestä
  • Mä luulin tän aloituksen naisen kirjoittamaksi...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mut sen sun pitää ottaa selville tutustumalla muhun paremmin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu