Vesku K vielä Lohjalla?
Vaikuttaako
3
146
Vastaukset
- Anonyymi
Tiiä. Ainakin tääl on se "smöö smöö" räksyttäjä-smimerus. Ei nimi miestä komenna ellei mies nimeä ja vice versa.
- Anonyymi
Ihan sama miksi te mua panettelette te ette tajuu v*********n mistään ja isllä siisti!! Ootte pellejä te yksinäiset kun ette tajuu mikä tosimies edes on. MINULLA sitä karismaa on enemmän kuin teillä kaikilla yhteensä ja oon aina AINA ollu kunnioitettu ja arvostettu kaikissa mun lähipiireissä ja kukaan joka mut tuntee edes vähäsen ja omaa mitään järkee ei omaa mitään pahaa sanottavaa musta koskaan IKINÄ. Ette tajuu mikä tosimies on niin jos tulisitte ottelemaan tajuisitte luovuttaa jo ennen ku alotatte ja pyytäsitte anteeksi kun tiiättem ikä tosimies on!
- Anonyymi
Tässä ketjussa on poistettu 4 viestii eikä ykskään niistä oo multa jos joku niin luulee. Mä oon puhunu pelkkää asiaa. Nää musta juoruilevat ei sitä osaakaan. TOsimieheksi vaaditaan paljon potentiaalii ja nää tyypit jotka musta juoruilee on tuhlannut kaiken säälimällä itteensä oluen ja viinan ääressä.
Mä en oo kertaakaan määkiny puhelimeen maitoo ja tupakkaa, nää yksinäiset mua herjaavat tekee niin joka toinen päivä ellei joka päivä ja kun ei heru niin ne tappelee tupakasta. Mä en oo koskaan tarvinnu ees tupakkaa ja mä en ees juo. Mä elän terveellisesti ja mä oon ollu armeijassa vallan ylikessuna ja saanu kunnioitusta kovimmiltakin karjuilta.
Mua kunnioitetaan kaikissa mun lähipiireissä ja mä saan järkättyä suuria bileitä jo yhellä puhelinsoitolla koska mä oon niin suosittu mihin nää mua haukkuvat ei pysty.m Ä oon saanu maineetta jopa naistenmiehenä koska mulla on karisma ja viettelyksen lahja ja charmi jota ei tarvi teeskennellä ja mua pidetään parhaana miehenä jota nää naiset on ikinä deittaillu.
Nää jutut että mä olisin ollu jollain psykalla on valheita. Mut halutaan nolata koska nää kateelliset hunsvotit ei osaa tehä yhtään mitään, siks ne ei haluu myöntää että joku ois näin paljon parempi kuin ne. Mulla ei oo koskaan ollu tarvetta olla psykalla ja mulla on koko elämä hallinnassa mitä nää yksinäiset ei voi sanoo. Ne on hukassa joka asiassa, ne ei osaa mitään.
Mä en oo mikään smöösmöö smimerus, se on kateellisten panettelua. Kukaan ei voi myöntää ettei pärjää tosimiehelle.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?5477006Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3232630Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi3872025- 1271226
- 301168
Kuvataiteilija Johanna Oras lataa mielipiteensä Miina Äkkijyrkästä Farmilla: "Miinahan oli..."
Oho! Johanna Oras ottaa kantaa kollega-Äkkijyrkän Farmi-puuhiin. Farmi Suomi -realityssä koettiin v. 2024 todellinen yl41138- 86985
Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel99961Olet vieläkin täällä
Tunnen energiasi. Tunnen että ajattelet minua. En aio koskaan enää ottaa sinuun yhteyttä. Voit ottaa minuun, jos itse h60935- 41812