Vaikuttaako

Anonyymi

Vesku K vielä Lohjalla?

3

240

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tiiä. Ainakin tääl on se "smöö smöö" räksyttäjä-smimerus. Ei nimi miestä komenna ellei mies nimeä ja vice versa.

      • Anonyymi

        Ihan sama miksi te mua panettelette te ette tajuu v*********n mistään ja isllä siisti!! Ootte pellejä te yksinäiset kun ette tajuu mikä tosimies edes on. MINULLA sitä karismaa on enemmän kuin teillä kaikilla yhteensä ja oon aina AINA ollu kunnioitettu ja arvostettu kaikissa mun lähipiireissä ja kukaan joka mut tuntee edes vähäsen ja omaa mitään järkee ei omaa mitään pahaa sanottavaa musta koskaan IKINÄ. Ette tajuu mikä tosimies on niin jos tulisitte ottelemaan tajuisitte luovuttaa jo ennen ku alotatte ja pyytäsitte anteeksi kun tiiättem ikä tosimies on!


    • Anonyymi

      Tässä ketjussa on poistettu 4 viestii eikä ykskään niistä oo multa jos joku niin luulee. Mä oon puhunu pelkkää asiaa. Nää musta juoruilevat ei sitä osaakaan. TOsimieheksi vaaditaan paljon potentiaalii ja nää tyypit jotka musta juoruilee on tuhlannut kaiken säälimällä itteensä oluen ja viinan ääressä.

      Mä en oo kertaakaan määkiny puhelimeen maitoo ja tupakkaa, nää yksinäiset mua herjaavat tekee niin joka toinen päivä ellei joka päivä ja kun ei heru niin ne tappelee tupakasta. Mä en oo koskaan tarvinnu ees tupakkaa ja mä en ees juo. Mä elän terveellisesti ja mä oon ollu armeijassa vallan ylikessuna ja saanu kunnioitusta kovimmiltakin karjuilta.

      Mua kunnioitetaan kaikissa mun lähipiireissä ja mä saan järkättyä suuria bileitä jo yhellä puhelinsoitolla koska mä oon niin suosittu mihin nää mua haukkuvat ei pysty.m Ä oon saanu maineetta jopa naistenmiehenä koska mulla on karisma ja viettelyksen lahja ja charmi jota ei tarvi teeskennellä ja mua pidetään parhaana miehenä jota nää naiset on ikinä deittaillu.

      Nää jutut että mä olisin ollu jollain psykalla on valheita. Mut halutaan nolata koska nää kateelliset hunsvotit ei osaa tehä yhtään mitään, siks ne ei haluu myöntää että joku ois näin paljon parempi kuin ne. Mulla ei oo koskaan ollu tarvetta olla psykalla ja mulla on koko elämä hallinnassa mitä nää yksinäiset ei voi sanoo. Ne on hukassa joka asiassa, ne ei osaa mitään.

      Mä en oo mikään smöösmöö smimerus, se on kateellisten panettelua. Kukaan ei voi myöntää ettei pärjää tosimiehelle.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?

      Loviisan satamaan tuotiin laiva­lastillinen pähkinän­kuoria Norsun­luu­rannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al
      Maailman menoa
      96
      2345
    2. Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa

      Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/
      Maailman menoa
      22
      1814
    3. Koulujen kesälomien siirto

      Koulujen kesälomaa voitaisiin siirtää viikon verran. Se voisi olla hyvä kompromissi. Pääsiäsiseen voitaisiin lisätä muut
      Maailman menoa
      124
      1592
    4. Perussuomalaisten onnistunut vappumarssi nostaa kannatusta

      Rauhanmarssilla olleiden kimppuun hyökänneiden vassareiden kannatus sen sijaan romahtaa. Kaikki näyttää hyvältä vuoden
      Maailman menoa
      16
      1280
    5. Mitä kirjainta haluaisit

      rakastella juuri nyt?
      Ikävä
      82
      1264
    6. Inhottava stalkkeri

      Mikä ajaa ihmisen moiseen toimintaan ?
      Ikävä
      127
      1169
    7. Nainen, mistä johtuu että joskus et vain ymmärrä?

      Älä sitä, älä tätä. Ei niitä varoituksia turhaan sanota. Älä laita sormeasi sirkkeliin. Älä hengaile sen murhaaja poruka
      Ikävä
      135
      909
    8. "UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!

      "MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!
      Maailman menoa
      48
      898
    9. Yhä pyörit mielessä,

      ja tällä kertaa huomasin yhden asian: Sinusta välittyi sellaista lempeyttä ja välittämisen tunnetta, jota ei voi unohtaa
      Ikävä
      29
      827
    10. Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."

      Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su
      Kotimaiset julkkisjuorut
      80
      816
    Aihe