Mr. Lothar syypää Lapin tuhoon?

Kenraalieversti Rendulic vain teki sen, mikä oli vetäytyvän armeijankomentajan kannalta loogista.
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000006496454.html
1633090
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 163

Vanhimmat

Kusipäinen ikämies "pornotähti" on mainostanut itseään eri anonyymeillä palstoilla epäasiallisesti jo yli 20 vuotta.

Grooming-rikollisuuden pioneeri Suomessa.

Äänestä
  • Sissimarkkinointi on tällä alalla toimiville pelkästään plussaa imagolle. Joten mistään groomauksesta ei voi puhua tässä yhteydessä.

    Äänestä

Lothar oli legenda jo 1 vuotiaana mennään historian kirjoitusta hieman taaksepäin ja paljastetaan lisää paljon on tämän miehen elämään mahtunut mielenkiintoista:

kun Lothar oli 1 vuoden ikäinen hän halusi pukeutua tytön sukkahousuihin ja tanssia pippelipolkkaa punaisissa kengissään puudeleitten kanssa.
Myöhemmin Lothar tapasi ensimmmäisen naisensakin jota kutsui jopa äidiksi, tämä nainen oli kuitenkin sairas ja ilkeä hylkäsi Lotharin tämän poliittisen aatteen vuoksi, kahdestikin. Naisen kerrottiin myyvän lehdille haastatteluja että heittää pojan vaikka järveen jos tämän poliittinen asenne ei muutu. ja kauppa kävi. Kerrotaan että lehdet joutuivat vaihtamaan kansiaan keskellä yötä kun alkuillasta saapunut Lothar paukku pisti koko etusivun uusiksi.

Lotharin äidin äidillä taas oli niin isot rinnat että Lotharin pieni pää mahtui nukkumaan niiden välissä öisin. Niin usea saattaa ihmetellä tänään Lothar on kalju? Kalju on poliittinen aate nimittäin Lotharin isän isä oli innokas UKK fani ja opetti Anssia palvomaan Urho Kekkosta ja ylistämään neuvostoliittoa. Lotharin isoisän kerrotaan kertoneen kyläläisille monta tarinaa nuotioilla kuinka venakkoja otettiin väkisin Suomen itsenäisyyden ollessa vielä lapsenkengissä.

Siksi Lotharin autokin on väriltään punainen tänään ja autoradiosta kuuluu pelkkä radio sputnik

Posteljooni kantoi selkä vääränä postia ja ylistyskirjeitä Mäntyharjulle kaksi sataa ihmistä ilmoitti että he haluavat tulla viettämään joulua Lotharin kanssa.
Lehdet repivät kissankorkuisia otsikoita ja hänestä kirjoitettiin tuhansien palstamillimetrien voimalla.

Seitsenvuotiaana Lothar jäi ruorijuopon yliajamaksi ja siksi hänellä on tänä päivänäkin tavaramerkkinä poltinraudalla poltettu trademark kannikassa.
Plakioijien on siis turha yrittää samaistua on vain yksi Lothar jonka tunnistaa tavaramerkistä kannikasta.

Mutta on yksi juttu ?

Lotharin seksuaalisista ulottovuuksista on runsaasti tarunhohtoisia kertomuksia. Armeijan hän läpäisi 4 kuukaudessa kokeiltuaan vääpelin munat saunassa.
Lotharin seksiin on kuulunut aina S/M ja siksi Lothar on ollut oikeudessakin asti vastaamassa tyttöystävänsä alistamisesta peppuleikkeihin.

Kun Lotharista lopulta kasvoi suuri hän päätti jättää hikiset hommat koulun ruokan kokkina ja antautua taiteeseen omalla pippelipolkka showllaan millä kiertää maan hienoimpia ravintoloita silloin 30 000 Mikkeliläistä vetosi Mäntyharjun kunnanjohtajaan että antakaa miehelle jo vihdoin paljon töitä alalta mille on suveneeri tänään legenda itsensä paljastajasta on kirjoitettu kiveen karavaani kulkee vaikka koirat haukkuu Lothar on ollut esillä jo yksi vuotiaasta alkaen ja päässyt Tanskan parhaimman reportterin elämänkertaan juttuna miehestä joka tuli poikittain penis erektiosta pystyssä tähän maailmaan ja näkyä lumoutuneena katsoen saman koki kätilöopiston tytötkin jotka joutuivat heti pikkaripyykille kun auttoivat Lotharin tähän maailmaan.

Pongaa tästä menestysteoksesta myös pohjolan kuumin uutismagneetti neljältä vuosikymmeneltä Lothar joka ei jätä kylmäksi

http://b.bimg.dk/node-images/196/6/800x600-u/6196872-den-81-rige-historie-fortller-fortstter---1.jpg


"itsensä paljastaja varjoisilla kujilla"

http://i.ytimg.com/vi/O8Q30NXDSts/0.jpg

Ja me kaikki menemme katsomaan ensi viikolla Lotharia paikkaan mistä hän ei ole ollut päivääkään poissa nimittäin Orilammen leirintämajalle jota koristaa isot Lotharin keikkajulisteet vuoden jokaisena päivänä

Äänestä
  • Punikkimme polttivat 1918 Vammalan kauppalan kaikki rakennukset oliko Lothar mukana

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Punikkimme polttivat 1918 Vammalan kauppalan kaikki rakennukset oliko Lothar mukana

    Totta kai. Lothar on monitoimimies

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Punikkimme polttivat 1918 Vammalan kauppalan kaikki rakennukset oliko Lothar mukana

    Suomalaiset polttivat kaikki talot Karjalan Kannaksella vetäytymisvaiheen aikana.
    Se siitä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Punikkimme polttivat 1918 Vammalan kauppalan kaikki rakennukset oliko Lothar mukana

    No totta Mooses...

    Äänestä

Natsit oli kyllä tyylikkäitä herroja. Ymmärsivät peruspsykologiaa vaikka olivat hirviöitä teoissaan.

Äänestä
  • Hugo Boss suunitteli muodin.

    Äänestä

Kalju kuin Kekkonen punainen kommunistinen väri ja venäläinen radiotaajuus lotessa on ainakin tyyliä

Äänestä
  • mielenterveys-psykiatrit ovat sekoittaneet ketjun aloittajan ja kirjoittajien päät.

    Äänestä

Kun painetaan Lothar aikakoneen nappulaa ja siirrytään delawuu` ajassa 30 vuotta taaksepäin niin sieltä löytyy paljon mielenkiintoista. Tässä tämän viikonlopun teema.

Äänestä
  • Painetaan nappulaa hehehe alkaa mennä jo vähä siltsuiluks * reps

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Painetaan nappulaa hehehe alkaa mennä jo vähä siltsuiluks * reps

    Aikaa ei voi pysäyttää juuri sanopas muuta

    Äänestä

  • Onko tuo nyt kirkon kirjoissakin asti vaiettu salaisuus että maan aikuisviihteen suveneeri ykkönen menetti neitsyytensä 13 vuotiaana 10 vuotiaalle sisarpuolelleen

    Lahden tanssimäenkadulla kylpyammeessa

    Äänestä

Lotharin karisma on mieletön ihan pakko hankki aurinkolasit kun häikässee
Kun Lothar saapuu paikkakunnalle esiintymään koko valoshownsa spektaakkelissa ja esittää maksettujen huorien kanssa prokressiivisen rokkinsa paljastaen kookkaan miehuuden kansalle niin katulamputkin kumartaa

Äänestä
  • Viikon uutinen Lotharilla korona
    u.r.o.k.s.e.n kanssa vältettävä tapaamista ja eroottiset esiintymiset peruutettu eristämisaika viikko

    Mulkku tauti kuten hän itsekin kommentoi asiaa läntinen Savo lehdessä

    Äänestä

Kylläpä minun aloitustani riepoteltiin....Lapin sodasta olsi voinut puhua..:)

Äänestä
  • Onko Lotilla koirakin ?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Onko Lotilla koirakin ?

    Se tästä vielä puuttuis

    Äänestä

  • viikon paras

    Äänestä

  • hehe sanoisinko kieroa vittuilua Ylen kustannuksella

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    hehe sanoisinko kieroa vittuilua Ylen kustannuksella

    mutta edelleen mikä sen uskon muuttaisi kun Uskokaan ei ole muuttunut joten uskotaan uskotaan

    Äänestä

Ota rauhallisesti PiiPaa auto on tulossa.

Äänestä

Alkuperäiseen aiheeseen kommentoiden,Saksalla oli vielä mahdollisuus nousta jos olisivat pystyneet luomaan ihmeaseet loppuun asti.Heidän sodanjohtonsa arvioi että,-46 olisi ollut valmista.mutta mieshukka vaan oli jo liian kaameaa -45,jola aiheutti perääntymisen kaikilla rintamilla.

Natseilla oli uusina aseina elektrosukellusveneet,uudet suuremmat panssarit, suihkuhävittäjät, amerikanpommittajat, sotilaat sai uusia tehokkaita rynnäkkökivääreitä pulttilukkoisten tilalle heidän tehokkaan MG konekiväärin rinnalle, hyvät panssaritorjunta aseet,nyrkit ja kauhut tuli rintamille jo -44.
Tykistö ja kranaatin- ja raketinheitin oli entisensä mutta niidenkin määrää kykenivät lisäämään aivan sodan loppumetreille asti,sekä V1 että V2 ohjusjärjestelmät,V3 oli myös kehitteillä sekä tietysti jättitykit olivat kuuluneet kalustoon jo joitakin vuosia.
Ainoa mikä puuttui vielä oli ydinpommi jotta tulivoimaa olisi saatu lisättyä tarpeeksi jotta vihollista olisi saatu tapettua riittävästi tarpeeksi nopeasti. Natsit oli saamassa jopa synteettisen polttoaineen valmistuksenkin kuntoon kun siirsivät jalostamojaan luoliin liittoutuneiden pommituksilta suojaan mutta aika ja miehet vaan loppui kesken juuri ja juuri ennen grande finaalea.
Hitler on varmaan jo tuolloin kysynyt lääkäriltään,voiko vitutukseen kuolla? Ei tosin vielä kuollut vaan oli muuten tapettava itsensä.

Äänestä
  • Niinpä mm. SS-pansaridivisioonan päällikkö Joachim Peiper joutui Ardennien loppuvaiheessa toteamaan: "Ilman polttoainetta ja kranaatteja panssareilla ei tee mitään".

    https://i.redd.it/3h3nh2jz9zz51.jpg

    Äänestä

Siilasvuon mieletön maihinnousu tornioon laukaisi lapin sodan,koska saksalaiset joutuivat mottiin

Äänestä

Mr Lothar on yksilö

Äänestä

o-len taas tääl-lä


- Silja-

Äänestä
  • olipa kerran runo

    Olipa kerran pieni kassatyttö joka päätti myydä pienen suomen maan kilohinnalla saatanalle. Saatanalla oli tietysti ehdot se vaati suomen pienen kassatytön sielun lisäksi ja vastikkeeksi täyttäisi kolme kassatytön unelmaa.

    Kassatyttö mietti ja harkitsi hetken ja esitti toivomuksensa saatanalle

    - ensimmäinen toiveeni on että koska olemme niin läpipaska maa ja epäonnistumme lähes kaikessa haluamme kerrankin päteä edes urheilussa ja voittaa sensaatiomaisesti jalkapallon ammattilaismaa nimeltä Tanska.

    no saatana teki työtä käskettyä


    seuraava toivomus kassatytöllä oli että koska viimeiset kesämme ovat olleet niin vitun kylmiä että haluaisimme tänä kesänä tuulahduksen trooppisesta ilmastosta ja kuumuudesta niin kuumasta että piruakin paleltaa helvetissä ja sydävikaiset korona tautiset papparaiset pääsevät nopeammin saattohoitoon näin harvennetaan kansan lukuja

    saatana teki taas työtä käskettyä

    koska pieni kassatyttömme näki että saatana välikätenä hän halllitsee maailmaa hän esitti viimeisen eli kolmannen toivomuksensa. Hän lausui koska olen nyt myynyt sieluni ja maamme saatanalle haluan tulla tämän maan presidentiksi 2024 ja voittaa vaalit sensaatiomaisin äänin

    lisää 2024 tammikuussa

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    olipa kerran runo

    Olipa kerran pieni kassatyttö joka päätti myydä pienen suomen maan kilohinnalla saatanalle. Saatanalla oli tietysti ehdot se vaati suomen pienen kassatytön sielun lisäksi ja vastikkeeksi täyttäisi kolme kassatytön unelmaa.

    Kassatyttö mietti ja harkitsi hetken ja esitti toivomuksensa saatanalle

    - ensimmäinen toiveeni on että koska olemme niin läpipaska maa ja epäonnistumme lähes kaikessa haluamme kerrankin päteä edes urheilussa ja voittaa sensaatiomaisesti jalkapallon ammattilaismaa nimeltä Tanska.

    no saatana teki työtä käskettyä


    seuraava toivomus kassatytöllä oli että koska viimeiset kesämme ovat olleet niin vitun kylmiä että haluaisimme tänä kesänä tuulahduksen trooppisesta ilmastosta ja kuumuudesta niin kuumasta että piruakin paleltaa helvetissä ja sydävikaiset korona tautiset papparaiset pääsevät nopeammin saattohoitoon näin harvennetaan kansan lukuja

    saatana teki taas työtä käskettyä

    koska pieni kassatyttömme näki että saatana välikätenä hän halllitsee maailmaa hän esitti viimeisen eli kolmannen toivomuksensa. Hän lausui koska olen nyt myynyt sieluni ja maamme saatanalle haluan tulla tämän maan presidentiksi 2024 ja voittaa vaalit sensaatiomaisin äänin

    lisää 2024 tammikuussa

    Hyvin mahdollista että kassatyttö voittaa seuraavat pressax vaalit

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    olipa kerran runo

    Olipa kerran pieni kassatyttö joka päätti myydä pienen suomen maan kilohinnalla saatanalle. Saatanalla oli tietysti ehdot se vaati suomen pienen kassatytön sielun lisäksi ja vastikkeeksi täyttäisi kolme kassatytön unelmaa.

    Kassatyttö mietti ja harkitsi hetken ja esitti toivomuksensa saatanalle

    - ensimmäinen toiveeni on että koska olemme niin läpipaska maa ja epäonnistumme lähes kaikessa haluamme kerrankin päteä edes urheilussa ja voittaa sensaatiomaisesti jalkapallon ammattilaismaa nimeltä Tanska.

    no saatana teki työtä käskettyä


    seuraava toivomus kassatytöllä oli että koska viimeiset kesämme ovat olleet niin vitun kylmiä että haluaisimme tänä kesänä tuulahduksen trooppisesta ilmastosta ja kuumuudesta niin kuumasta että piruakin paleltaa helvetissä ja sydävikaiset korona tautiset papparaiset pääsevät nopeammin saattohoitoon näin harvennetaan kansan lukuja

    saatana teki taas työtä käskettyä

    koska pieni kassatyttömme näki että saatana välikätenä hän halllitsee maailmaa hän esitti viimeisen eli kolmannen toivomuksensa. Hän lausui koska olen nyt myynyt sieluni ja maamme saatanalle haluan tulla tämän maan presidentiksi 2024 ja voittaa vaalit sensaatiomaisin äänin

    lisää 2024 tammikuussa

    Kauhea Kankkunen

    https://mvlehti.net/2020/03/22/sanna-marin-kuoleman-musta-enkeli-umv-kolumni/

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Hyvin mahdollista että kassatyttö voittaa seuraavat pressax vaalit

    Ei ole muita konkreettisia vaihtoehtoja presidentiksi seuraavassa vaaleissa. Niinistö voisi jatkaa Kekkosen tyyliin erikoisluvalla mutta viitsiikö? muita ehdokkaita? pressaksi ei porho mentaliteetilla tässä maassa pääse, korona variantit kuivattaa tämän maan. Pitää olla jotain repäisevää.

    Peppu Pekka tai satanisti Sanna siinä on varteenotettavat vaihtoehdot. Väykkä voi vielä kolmantena pyöränä pyrkiä mutta niin tai näin. fifti fiti mahdollisuudet peli on tätä seuraavissa vaaleissa.

    Äänestä

Mr Lothar on suveneeri alansa ykkönen ja ainoa originelli eikä mikään paskanpuhuja jos joku on asiasta eri mieltä niin esittää kantansa nyt tai muuten näytän Maria Ohisalon mulkun pituuden

Äänestä
  • Juuri näin täytyy olla jotain repäisevää jotta saada katsojalukuja ei kassatyttö minihameessa ole mitään mutta se kun kassatyttö riisuu sen minihameen ja näyttää pillunkarvat siinä on ydin millä herätetään katsojien mielenkiinto

    Äänestä

mitä tänään taas tiedettiin lisää sadan kaadon macho menetti neitsyytensä omalle siskolle voisiko kurjemmin asiat miekkosella olla

Äänestä

Onpas täällä kielitaidottomia oikaistaanpas joitain sanoja

mulkku on oikeasti penis

pillu on oikeasti vagina

persepano on oikeasti rektumia

insesti vanhenee 20 vuodessa

käteenveto on oikeasti masturbointia

jne

Äänestä
  • insesti oman siskon kanssa on tyypillistä erään uskonlahkon edustajille. Taitaa joku tietty hamekulttuurikin sitä harrastaa

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    insesti oman siskon kanssa on tyypillistä erään uskonlahkon edustajille. Taitaa joku tietty hamekulttuurikin sitä harrastaa

    Juuri näin

    https://www.youtube.com/watch?v=KbiexB2BoCs

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    insesti oman siskon kanssa on tyypillistä erään uskonlahkon edustajille. Taitaa joku tietty hamekulttuurikin sitä harrastaa

    paskapuhetta

    en-usko

    lue tääl-tä äiti-ni mokia

    https://uutispaukut.wordpress.com/sonjakytokangas-lahtela/


    - Silja -

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    insesti oman siskon kanssa on tyypillistä erään uskonlahkon edustajille. Taitaa joku tietty hamekulttuurikin sitä harrastaa

    Kikki Suhiseva

    Äänestä

en-usko


Miten hän voi olla hinu-ri jos kerran tuolla lehti-jutuissa kertoo että on ollut sada-n naisen kanssa ja useita kesä-tyttöjä



- Silja -

Äänestä
  • Olihan Kreivi LIndgrenikin niitä miehiä vaikka heilasteli satojen eukkojen kanssa. Kekkosenkin seksuaalisista mielenkiinnoista on paljon puhetta. Taitaa Loti olla Kreivin manttelinperijä

    https://seura.fi/viihde/julkkikset/p313941/

    Äänestä

  • Lothar ei ole paperia ja pelkkä savolainen mulkku sukuelimensä esittelijä vaan suuri ihminen.
    Lohtarin elämä on saanut aikaan pysyvän lainmuutoksen nimittäin homomiesten oikeuteen pika-avioitumisten suhteen, tosin Tanskassa mutta mitä sitten. Seksuaalisesti poikkeaville ei voi käydä enää niinkuin Lotille kävi kun tuli kaapista.

    Jos tämä totuus häikäisee niin nielkää kiukkunne. Lothar on suuri ihminen joten respektiä savon suuntaan.

    Äänestä

Mr. Lothar on tuhannella (1000!) kaadollaan suomen ehdoton panokone nr.1 !!!!

Äänestä
  • Onko niitä nyt jo peräti tuhat? aamulla oli vasta 100

    Äänestä

Näin Maria Ohisalon kerran tiukoissa farkuissa ja hän oli suominaiseksi hyvävartaloinen. Maria Ohisalo on hallituksen korkeimman oppiarvon saavuttanut henkilö. Hän on yhteiskuntatieteidein tohtori ja pystyisi hallituksessa tekemään monia perustavaa laatua olevia päätöksiä joten arvostelijoille tiedoksi miettikää pariin kertaan minkälaisia aivopieruja tänne latelette. Sanna Marin on myös kaunis.

https://edition.cnn.com/style/amp/sanna-marin-finland-pm-trendi-photoshoot-intl-scli/index.html

https://www.thefamouspeople.com/profiles/thumbs/maria-ohisalo-1.jpg

Äänestä

tä-lä viikolla puhutaan vaih-teeksi siitä miksi Yle kiusaa Jari-Sillanpäätä ollaan palstalla



- Silja -

Äänestä

Bylsikö Misteri koskaan BB-Inkaa??? Haluaisin nähdä videon.

Äänestä

Kunnolla voidetta siihen elimeen, että ei hankaussähköstä synny kipinöitä, vaan suhde säilyy viileän ammattimaisena.

Äänestä
  • voi-ko rusketusvoide-tta laittaa myös mu-naan tuleek-i siit änaisen eli-meen allergi-oita tai kuti-naa

    ajatte-lin testa-ta meidän mustal-la labradorin-noutaja koiralla tämän juts-kan

    ja tämä on vain kysy-mys

    muuten en us-ko

    - Silja -

    Äänestä

Viikon varrelta opittua

aikuisviihteen Suomen kuuluisin yrittäjä menetti neitsyytensä jo 13 vuotiaana ja omalle siskolle

Pornotyttö Silja suunnittelee rusketusta mustalle labradorin noutajalleen

Orilammen leirintäalueen portit avautuneet taas Lotharille tauon jälkeen

Äänestä
  • Viikon kuumin uutisaihe on kuitenkin se että lotin elämällä on ollut suuri merkitys hän tukki aukon laissa ja sai aikaan pysyvän lainmuutoksen homojen oikeuksiin. Tästä asiasta on mustaa valkoisella muutenkin joten ei mikään turha jätkä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Viikon kuumin uutisaihe on kuitenkin se että lotin elämällä on ollut suuri merkitys hän tukki aukon laissa ja sai aikaan pysyvän lainmuutoksen homojen oikeuksiin. Tästä asiasta on mustaa valkoisella muutenkin joten ei mikään turha jätkä.

    Mikä tää tälläinen heepo on joka löytyy tietosanakirjoista ja esillä muun muassa yhtenä pohjoismaiden suurimpana uutisaiheena viimeisen 50 vuoden aikana. Se on meidän kaikkien rakastama misteri

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mikä tää tälläinen heepo on joka löytyy tietosanakirjoista ja esillä muun muassa yhtenä pohjoismaiden suurimpana uutisaiheena viimeisen 50 vuoden aikana. Se on meidän kaikkien rakastama misteri

    Lothar tietysti kaikkien janoisten kauhu mediaseksikkyyden ilmentymä

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Lothar tietysti kaikkien janoisten kauhu mediaseksikkyyden ilmentymä

    LOt-har taika-jim musta-naamio ja musta-naamion hevonen

    kurkkasin

    löytyy tieto-sanakirjoista


    - Silja -

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Viikon kuumin uutisaihe on kuitenkin se että lotin elämällä on ollut suuri merkitys hän tukki aukon laissa ja sai aikaan pysyvän lainmuutoksen homojen oikeuksiin. Tästä asiasta on mustaa valkoisella muutenkin joten ei mikään turha jätkä.

    On se u.r.o.s. pisti laitkin uusiksi. Homoille ei voi käydä enää niinkuin Lotharille kävi kun tuli kaapista

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    On se u.r.o.s. pisti laitkin uusiksi. Homoille ei voi käydä enää niinkuin Lotharille kävi kun tuli kaapista

    Kun Lothar hysteria oli kuumimmillaan niin ihmiset väijyivät puskissa saadakseen tuoreen kuvan Lotharista. Tästä väijyskely tuli myöhemmin myös muotiin ja sille kehitettiin nimi paparazzi

    Äänestä

Oliskos suurin syyllinen valvontakomissio joka vaati Suomea ryhtymään sotatoimiin saksalaisia vastaan nopeutetummin. Saksalaisethan jo vetäytyivät koko ajan ja suomalaiset seurasivat perässä, mutta vauhti ei riittänyt. Miksi tästä asiasta ei puhuta vieläkään rehellisesti. Useamman henkilön muistelmissa tämä kerrotaan suoraan.

Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    "Kun pahuus koskettaa se tarttuu"

    Harjunpää ja pahan pappi 3D versiona ensi-illassa kautta maan syyskuussa

    https://www.youtube.com/watch?v=6-O6aXFZZA8

    en-oo helppo

    iskä-kin sano että oo-n hankala ihmi-nen

    kuule-mma oikee pikku-piru

    vielä-kö mulle kasvais sarvet pää-hän oisin iso-piru

    hihihi

    FUCK OFF


    - Silja -

    Äänestä

  • Minunkin käsitykseni mukaan suomalaisilla ja saksalaisilla oli epävirallinen sopimus että vetäytyvää vuoristoarmeijaa seurataan tietyn matkan päästä.
    Ja sehän nyt olisi tietysti se järkevä menettely mutta tosiaan v-komissio pakotti sitten häätämistoimenpiteisiin....

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Minunkin käsitykseni mukaan suomalaisilla ja saksalaisilla oli epävirallinen sopimus että vetäytyvää vuoristoarmeijaa seurataan tietyn matkan päästä.
    Ja sehän nyt olisi tietysti se järkevä menettely mutta tosiaan v-komissio pakotti sitten häätämistoimenpiteisiin....

    Paljon on historiassa asioita jotka olisivat voineet olla toisin.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Paljon on historiassa asioita jotka olisivat voineet olla toisin.

    Lothar tehnyt historiallisen paluunsa Orilammen majalle nyt herätys paikallislehdet Itä-Savo ja Länsi-Savo menkää ja bongatkaa ruskettunut uros rantahietikolta ja saatte taas julkimon ajankohtaisia viisauksia joilla myydä lehteä.

    Aikaa ei voi pysäyttää ja mikään ei ole muuttunut sanoo tämä komea Miami Vicen tyyliin pukeutuva uros ja ostaa taas iltapäivällä sixpackin tanskalaista olutta matkansa varrelta Hillosensalmen super marketista

    Äänestä

Siviilien kimppuun käyminen ja omaisuuden tuhoaminen ovat terrorismia, ei sodankäyntiä.

Äänestä

Suomalaisen äitinsä riepottelemasta ja 10 vuotiaan siskonsa seksuaalisesti hyväksi käyttämästä suveneeri u.r.o.s macho Lotharista on kasvanut ja kehittynyt I.S.O mies
joka naureskellen siteeraa viisaudelle "jokainen lapsi tekee äitistään hölmön"

Äänestä

Että tämäkin vielä ja vielä mitä

Kööpenhaminan poliisi on ottanut Lotharin silmätikuksi siitä että u.r.o.s on nähty esittelevän jäykistynyttä kookasta elintään kuuluisalla Christianian nudistirannalla

Mitä Lotti voi sille että on syntynyt tähän maailmaan poikittain lakia ja asetuksia vastaan muna erektiossa jo syntymästään saakka anatomian ihmelapsukainen kun on kävelevä kyrpä ja pillu mielessään koko ajan

Ilmeisesti Lotharin miehinen jäykkyys on häikäissyt pieniä miehiä tai onko joku nainen kokenut seksuaalista häirintää nude beachilla miten se sellainen voisikaan olla mahdollista sexuaalisesti vapaan maan nudistirannalla

Seurataan tilannetta ja pannaan tarvittaessa etusivut uusiksi

Joka tapauksessa matkustamme kuitenkin lähiviikkoina paikkaan mistä Lothar ei ole ollut päivääkään poissa

Äänestä

Mr Lothar ja poliisi-Emilia kohtaamisia Kristianian yössä Emilia joka osoittautuukin melonitissiseksi hyväkroppaiseksi mustaan nahkaan pukeutuvaksi tanskalaispoliiisiksi antaa pamppua lotille ja pyytää lotin liittyä poliisivoimiin samalla asettaen mr Lotharin mieskunnolle aivan uudet haasteet

Tanskan uusi ase rikollisuutta vastaan savolainen itsensä paljastaja joka ei jätä kylmäksi edes Kristianian yössä

Suoratoistona syyskuussa 2021

Äänestä

Ei tuolla savolaisela ole naisia hakkeroin sen whatsapin ja Messengerin ainoastaan joku tanskalainen naispoliisi Emilia chattailee sille rajusti

Äänestä
  • Toisessa jätettiin rangaistukseen määräämättä mutta toisessa ei. Ja se toinen istuu edelleenkin lusimassa. Mitähän Stenille nykyään kuuluupi?

    https://share.google/u5tMZdKXGzL2kylYU

    Äänestä

  • Stenkka toimi täysin CIA:n ohjeitten ja koulutuksen mukaan tuo urbaani maastoutuminen harmittomaksi lenkkeilijäksi salikassilla varustautuneena oli 10 pistettä jos hän olisi ollut amatööri ja juoksennellut savuava tykki kädessä pinokkioita kohti olisivat nämä heti tajunneet jotain ja vetäneet virkareukut esiin mutta eliminoitavan pinokkion eliminointi läheisyyteen pääsy vaati ammattitaitoa pinokkiot eivät ymmärtäneet mitään kun viattomalta vaikuttavan urheilijan salikassista jyrähti hetken päästä ysimillinen CIA luoti niskaan



    https://suomen-poliisi-suuriin-rikollinen.blogspot.com/2020/12/tiesitko-taman-suomen-poliisista-osa-1.html

    Äänestä

  • toinen noista on naimisissa vosun kanssa jonka ukki on FBI:n liittovaltion pomo ja pääsy salaisiin arkistoihin jos joskus luette salaisia FBI tietoja muu muassa suomesta MV-lehdestä tiedätte faktat

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Stenkka toimi täysin CIA:n ohjeitten ja koulutuksen mukaan tuo urbaani maastoutuminen harmittomaksi lenkkeilijäksi salikassilla varustautuneena oli 10 pistettä jos hän olisi ollut amatööri ja juoksennellut savuava tykki kädessä pinokkioita kohti olisivat nämä heti tajunneet jotain ja vetäneet virkareukut esiin mutta eliminoitavan pinokkion eliminointi läheisyyteen pääsy vaati ammattitaitoa pinokkiot eivät ymmärtäneet mitään kun viattomalta vaikuttavan urheilijan salikassista jyrähti hetken päästä ysimillinen CIA luoti niskaan



    https://suomen-poliisi-suuriin-rikollinen.blogspot.com/2020/12/tiesitko-taman-suomen-poliisista-osa-1.html

    viikingeissä virtaa vittumainen ja häijy veri eikö historiankirjoitus ole opettanut tätä?
    muinaisajassa viikkarit pistivät kokonaisia kyliä paskaksi ja veivät rahavarat häipyivät paikalta ennen auringonnousua ihan vaan osoituksena että kyläläiset ymmärsivät mikä heillä oli mennyt vikaan.

    Äänestä

Mr. Lothar on aina ajankohtainen ja kuuminta hottia meidän kerttujen mielestä ja ukot on kateellisia. Mr. Lothar on kovempi kuin PT Vatanen.

Mr. Lotharilla on Maranellon ori eli Ferrari! Vatasella ei ole ferraria.

Mr. Lotharilla on kiinteistöjä vesistöjen rannoilla. Vatasella ei ole kiinteistöjä vaan vuokraa.

Mr. Lotharilla on Miami Vice vene. Vatasella on soutuvene.

Mr. Lotharilla on enemmän seuraajia facessa, galtsussa ja kuvakkeessa. Vatasella on vähemmän.

Mr. Lotharilla on kotisali, jossa on bodannut vartalonsa jokaisen lihaksen kireäksi kuin viulun kieli! Vatasella on sellaiset pullamössö lihakset jotka ei erotu ja sen gymit on ihan tylsiä!

Mr. Lotharille menee 6-0 !

Äänestä

Vaikuttaa aika asialliselle sällille tämä teidän Mr. Lothar. Missäs tällainen nuori ja täysi-ikäinen tyttölapsi sitten voisi nähdä hänen shown?

Äänestä
  • Erittäin hyvä kysymys. Eli sinun ei tarvitse mennä summamutikassa yökerhoon toivoen,
    että Mr. Lothar olisi siellä kaikalla tai vaan asiakkaana. Tässä on sinulle vähän listaa miehen menoista niin voitte siskojen kanssa valmistautua Mr. Lothar hurmioon hyvissä ajoin menette sitten mille keikalle tahansa tai vaikka kaikille.

    23.10.2021 Yksityiskeikka

    17.12.2021 Erotic Night by Mr Lothar & Miss Nica & Assassin von Death Beatsclub Savonlinna www.beatsclub.fi

    5-6.2.2022 Mr Lothar ajamassa kilpaa MK-sprintin SM-osakilpailussa Kiteellä

    12.2.2022 Mr Lothar ajamassa kilpaa MK-enduron SM-osakilpailussa Tahkovuorella

    18-19.2.2022 Mr Lothar ajamassa kilpaa Stadion Snowcrossikisoissa Oulussa

    25-26.2.2022 Mr Lothar ajamassa kilpaa MK-enduron SM-osakilpailussa Pohjois-Karjalassa

    5-6.3.2022 Mr Lothar ajamassa kilpaa MK-sprintin SM-osakilpailussa Vaalassa

    19.3.2022 Mr Lothar ajamassa kilpaa MK-enduron SM-osakilpailussa Sallassa

    25-26.3.2022 Mr Lothar ajamassa kilpaa MK-enduron Giant SM-osakilpailussa Kemijärvellä

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Erittäin hyvä kysymys. Eli sinun ei tarvitse mennä summamutikassa yökerhoon toivoen,
    että Mr. Lothar olisi siellä kaikalla tai vaan asiakkaana. Tässä on sinulle vähän listaa miehen menoista niin voitte siskojen kanssa valmistautua Mr. Lothar hurmioon hyvissä ajoin menette sitten mille keikalle tahansa tai vaikka kaikille.

    23.10.2021 Yksityiskeikka

    17.12.2021 Erotic Night by Mr Lothar & Miss Nica & Assassin von Death Beatsclub Savonlinna www.beatsclub.fi

    5-6.2.2022 Mr Lothar ajamassa kilpaa MK-sprintin SM-osakilpailussa Kiteellä

    12.2.2022 Mr Lothar ajamassa kilpaa MK-enduron SM-osakilpailussa Tahkovuorella

    18-19.2.2022 Mr Lothar ajamassa kilpaa Stadion Snowcrossikisoissa Oulussa

    25-26.2.2022 Mr Lothar ajamassa kilpaa MK-enduron SM-osakilpailussa Pohjois-Karjalassa

    5-6.3.2022 Mr Lothar ajamassa kilpaa MK-sprintin SM-osakilpailussa Vaalassa

    19.3.2022 Mr Lothar ajamassa kilpaa MK-enduron SM-osakilpailussa Sallassa

    25-26.3.2022 Mr Lothar ajamassa kilpaa MK-enduron Giant SM-osakilpailussa Kemijärvellä

    Mr Lothar on ikinuori niinkuin Sanna Marin

    Äänestä

Tanskan poliisi raudoitti pitsa Artturin syy metan ja kristallin sekoitukset olisi pysynyt pilvessä niin olisi vielä vapaana mutta kun kovempaa pitää saada ja suoneen niin siinä virhe

Äänestä

"luovutan näin ADHD:lla varustetut ylilahjakkaat ja suuruuden hullut yliälykkäät geenini kaupalliseen käyttöön"
Sanoi Lothar kun pani paksuksi koko Ikea konsernin johtajan tyttären Lanzaroten kuumassa yössä 1991

Tutkikaa jos huvittaa

Äänestä

No onko Lothar käynyt jo tapaamassa aikuistunutta jälkeläistään vai onko porvaris aateliset sulkeneet pummin pois kokonaa kuvioista ?

Äänestä
  • Lothar tekee come backin

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Lothar tekee come backin

    Hieno mies

    Äänestä

Onko Anssi muistanut käydä ottamassa corona-nuha piikin. Tärkeää ottaa nyt rokote kun se on kuulemma muotia.

Äänestä

Lothari joulu isoja kinkkuja ja pulleita purjeita jossain vaiheessa täytyy käydä myös syömässä sukulaisten joulupöydässäkin kun aikaa riittää

Äänestä

Hyvää joulua Anssille

Äänestä
  • Vuoden kuumin juoru kuulemma Lotharilla on nykyään jobi Tanskan television ristinä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Vuoden kuumin juoru kuulemma Lotharilla on nykyään jobi Tanskan television ristinä.

    hahahaha sai kenkää dr kakkoselta syynä juopottelu ja huumeet

    Äänestä

Legenda Mr.Lotharin riisto ja rietas elämä muutti Tanskan lakia 50 vuotta takaperin, lainmuutos sai aikaan inhimillisyyden sekä suvaitsevaisuuden ohittaa jäykät ja kylmät lakipykälät, ja juuri siksi kyseinen muutos on palvellut tänä päivänä pelkästään maahanmuuttajia. Lohtarin elämällä on myös ollut varsin vahva vaikutus tanskalaisen suvaitsevaisuus- käsityksen kehittymisessä.

Äänestä

Ettekö te tšuhnat ymmärrä. Suomen ei kannata liittyä Natoon. Ei nyt eikä missään vaiheessa. Ison karhun Venäjän härnääminenei ole järkevää eikä edes hyödyllistä Suomen Natoon liittyminen olisi tässä vaiheessa pelkkä trendi ja tarkoitus luoda vääristyneitä mielikuvia sotilaallisesti heikon Suomen muka huippupuolustuksesta. Paskat ne teitä suomalaisia ehtisi tai tulisi jeesaamaan jos Venäjä yksi kaunis aamu tekee rynnäkön ja miehittää Suomen Itä-Suomesta alkaen. Eikä Suomi ole lähelläkään sellaista asearsenaalia mitä Venäjällä on käytössä.

русский друг

Äänestä

Lothar on taas täällä ja tänään

Äänestä
  • Niin on, piippeli meän poikki kun tipahti moottorkelekan kyyistä.

    Äänestä


  • Lahti Tanssimäenkatu kysy Maajalta Mikkelistä lisää

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ylen osittaisessa siirtymisessä aikuisviihteeseen on kaupallinen intressi

    Äänestä

Lothar on aina ajankohtainen ja kuuminta hottia

Äänestä

Savon mies ei ole koskaan esittänyt suoraa kysymystä naiselle "anna pilluu tiiän et sul on"

Äänestä

Jos palstalla ei olisi tälläisiä virkistyksiä niin tämä olisi aika aneeminen palsta

Äänestä

Lothar taitaa kuulua perus-suomalaisiin?

Äänestä
  • Ano Turtiaisen kaksois olento

    Äänestä

Lohtar kertoo somessa pilvenpolttonsa jälkisoitoissa että on nähnyt itse Jumalan taivaalla. No miltä se Jumala näytti? Se oli lammas jolla oli harva hampaat ja pirun korvat. Mitä tästä opimme? Sen että älä käytä huumeita.

Äänestä

Mr Lothar radalla viikonloppuna

Äänestä

Se taitaa olla totta. Sanna Marin pian pornoelokuvissa. Alkuvedot Lotharin aikuisviihde videoilla.

Äänestä

Ja me menemme ensi viikolla paikkaan mistä Lothar ei ole ollut päivääkään poissa ja ovet ovet aina auki Lotharille nimittäin Orilammen leirintämajalle mitä koristaa Lotharin keikkajulisteet vuoden jokaisena päivänä kellon ympäri

Äänestä
  • Anssi on paras

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Anssi on paras

    S-Usa

    Äänestä

  • tellee ihtes kuntoon

    Äänestä

hauk-kui Aria homoksi


- Silja -

Äänestä

Mr.Lothar on suuri ihminen. Hänen kunniaksi liputetaan vähintään kerran vuodessa ja muistellaan traagista tapausta joka muutti lakia niin että homotkin voivat mennä tänä päivänä pikavihkimisillä liittoon.

Äänestä

Mr. Lothar on mies miu makkuu !!!

Äänestä

A vigivigivig a vigivigivig fres cowboy from the west saiid!! Mister 4EVA!

Äänestä

Mikkelin kultamuna on aina ajankohtainen ilmiö

Äänestä

Lothar on jumalainen UROS!

Äänestä

Tuli ja Punppushow saa mielen villiksi ja ajatukset..

Äänestä

Mr. Lothar läväytti Suuren "sadanpoukamankyntäneen" kullinsa ydinsukellusveneen karttapyötään ja koko alus upposi
t-s

t.avaaja

Äänestä

Misterille kaikki on yhteistä kuin sannamariinille.

Äänestä

Anssi on aina ajankohtainen UIK*

Äänestä

kaikki se rikkoo

Äänestä

Lappi pitää irrottaa suomesta, saavat kinata keskenään kaikesta, heippa, Ruotsissa paremmat rinteet ja palvelu, kitukaa turistivihaajat, nostakaa vielä "koronan takia" hintojanne, niin me EMME tule sinne kesällä, eikä ens talvena, sillon mennään ITÄVALTAAN!!
Parantakaa itseänne/palvelujanne!!

Äänestä

Päivän puheenaihe: Lothar muuttaa pohjoisiin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 41 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kenraalieversti Rendulic vain teki sen, mikä oli vetäytyvän armeijankomentajan kannalta loogista.
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000006496454.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu