Valtakunnansyyttäjän virasto vahvisti kaikkien tietämän faktan siitä, että laki on kaikille sama, tulkinnat vain vaihtelevat, jättämällä syyttämättä poliiseja jotka työaikanaan kävivät korona aikana ruottissa nuuskakaupoilla.
Pojat oli todennu olleensa ruokailemassa!
polliisit nuuskakairassa
Anonyymi
2
134
Vastaukset
- Anonyymi
Tästä pitäisi tehdä aarnio-tapaus, nuuskan välittäjä kytät kiinni.
- Anonyymi
Entä jos olisivat käyneet syömässä ja ostaneet samalla tupakkaa. Ketään ei olisi kiinnostanut, vaikka kyseessä olisi ollut täysin sama asia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614348KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1443100Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo472408Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?462333- 971971
- 241883
- 281596
- 221584
- 1501411
- 341233