Ei mitään arvoa noilla puolueiden kannatus kyselyillä.
Suomen kyseenalaisen demokratian tuloksena tämä äänestäjiä kunnioittamaton hallitus.
Perussuomalaiset ja Jussi Halla-aho ovat Suomen koulutetuin ja paras, hoitamaan Suomen asioita.
Sadut tarinat ja muu turha on kuopattu.
Jussi ei tarvitse tekohymyjä,eikä esiintymiskoulutusta, eikä valmiita teksti papereita esiintymiseen.
Riittää kun hän aukaisee suunsa ja kertoo osaamisen ja koulutuksensa suomilla avuilla asioita.
Häneen voi luottaa.
Perussuomalaiset ja gallupit.
4
105
Vastaukset
- Anonyymi
Kyrsiihän se kun ihmisten silmät alkavat avautua. Elämässä on muutakin kuin ainainen vääntö pakolaisten vahingollisuudesta. Puheenjohtajakin antoi lausunnon että pakolaisten työnteko pitää estää. Persut ainakin haluavat syöttää heidät sänkyyn. Olisi vaarallista jos pääsisivät töihin ja alkaisivat elättää itseään. Se on estettävä kaikin mahdollisin keinoin. Suomi (eikun persut) nousuun!
- Anonyymi
Silloin kun persujen kannatus laskee, gallupeilla ei ole mitään merkitystä. Vielä puoli vuotta sitten persut vouhottivat joka päivä gallupeista somessa. Persujen hyvin outoa logiikkaa.
- Anonyymi
Gallup on totta vain silloin, kun persuilla on johtoasema.
Muulloin se on persuihin kohdistuvaa maalittamista ja valeuutista. - Anonyymi
Kylähullut mölisee. Se on sitä persujen politiikkaa. Haukutaan kaikki, mikä liikkuu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1224815Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1854508Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1171942- 4031711
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331472Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann71249Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3751209- 751135
- 741055
- 921008