Ei mitään arvoa noilla puolueiden kannatus kyselyillä.
Suomen kyseenalaisen demokratian tuloksena tämä äänestäjiä kunnioittamaton hallitus.
Perussuomalaiset ja Jussi Halla-aho ovat Suomen koulutetuin ja paras, hoitamaan Suomen asioita.
Sadut tarinat ja muu turha on kuopattu.
Jussi ei tarvitse tekohymyjä,eikä esiintymiskoulutusta, eikä valmiita teksti papereita esiintymiseen.
Riittää kun hän aukaisee suunsa ja kertoo osaamisen ja koulutuksensa suomilla avuilla asioita.
Häneen voi luottaa.
Perussuomalaiset ja gallupit.
4
90
Vastaukset
- Anonyymi
Kyrsiihän se kun ihmisten silmät alkavat avautua. Elämässä on muutakin kuin ainainen vääntö pakolaisten vahingollisuudesta. Puheenjohtajakin antoi lausunnon että pakolaisten työnteko pitää estää. Persut ainakin haluavat syöttää heidät sänkyyn. Olisi vaarallista jos pääsisivät töihin ja alkaisivat elättää itseään. Se on estettävä kaikin mahdollisin keinoin. Suomi (eikun persut) nousuun!
- Anonyymi
Silloin kun persujen kannatus laskee, gallupeilla ei ole mitään merkitystä. Vielä puoli vuotta sitten persut vouhottivat joka päivä gallupeista somessa. Persujen hyvin outoa logiikkaa.
- Anonyymi
Gallup on totta vain silloin, kun persuilla on johtoasema.
Muulloin se on persuihin kohdistuvaa maalittamista ja valeuutista. - Anonyymi
Kylähullut mölisee. Se on sitä persujen politiikkaa. Haukutaan kaikki, mikä liikkuu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs541708- 161574
- 821393
- 1741386
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli3031317- 201258
Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti98975Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä61958Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää33923- 347845